Catalyst control center ati [yardım]

hnryy
18-05-2012, 22:08   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Herkeze merhaba bu forumda bu konudan bir tane daha vardı ancak yeterli bilgiyi bulamadım...
Benim sorunum bilgisayarımda CCC silinmiş tekrar yükledim açılmadı, programı kaldırtıp tekrar yükledim yine açılmadı ne yapmam gerekiyor :( ?

Yetenek
18-05-2012, 22:43   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
508 mesaj

Benimde başıma geldi sildinmi yüklenmiyor nedense. Ben sorunu şu şekilde çözdüm. Geri Yükleme Noktalarından birine geri gittim ve silinmiş program yeniden kurulmuş oldu... Ama sanırım sorun şundan kaynaklanıyor... Silindiği zaman program tam silinmiyor sanki. Özellikle sürücü olarak silinmiyor. O sürücüyüde kaldırmak gerekli ve hatta kayıt defterinden bilgilerde silinmeli sanırım...

hnryy
19-05-2012, 11:32   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

:( format attırıcam yani bide ben sitesinde bir yazı görmüştüm yapılması gereken şeyleri yazıyodu birde eskiden intel in grafik kartı yaptığını ve bunları hala işlemcilerinin içine koyduğunu öğrendim (ama aygıt yöneticisinde yok) şimdi sorum şu;
acaba ben işlemcideki grafik kartına ayarlayıp ati ccc'yi tamamen silip tekrar yükleyebilirmiyim ve grafik kartını nasıl işlemciye alıcaz ? (bilgi yanlışım varsa düzeltin lütfen)

Son Düzenleme: hnryy ~ 19 Mayıs 2012 11:37