cd-rw, cd-rom, sanal cdrom, Windows xp görmüyor!!!

e-sahin
25-02-2006, 01:31   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

cd-rw, cd-rom, sanal cdrom, Windows xp görmüyor!!!!

Aygıt yöneticisinde 3 aygıtda da ünlem işareti var ilginç olan sanal cd-rom un bile çalışmaması. Bu da sanırım demek oluyor ki yazılımsal bi problem var ama sorunun kaynağını bulamadım.yani jumper kablo karışıklığı falan yok sanırım. Zaten hepsini denedim olmadı. Donanımı kaldırıp yeniden başlattım, cd-rom kabloların yerini değiştirdim olmadı lütfen yardımcı olun.... [V]

e-sahin
25-02-2006, 18:10   |  #2  
OP Taze Üye
8 mesaj

oh be sorunu buldum chip yetkilileri baya yardımcı oldunuz sağolun... Ama insanlık bizde kalsın aynı sorunu başkalarıda yaşıyo olabilir...:(

Windows XP'de Easy CD Creator Kaldırıldıktan Sonra CD-ROM Erişimi Kayboluyor ve Hata Kodu 31, Kod 32, Kod 19 veya Kod 39 İletileri Alınıyor

mahoolmez
06-07-2006, 15:19   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj

nero 6 yı kaldırdıktan sonra bendede oldu. Virtual driveden bi tane sanal sürücü yapınca geri geldi.

KARDINALKONT
04-08-2007, 14:53   |  #4  
Taze Üye
2 mesaj
e-sahin
oh be sorunu buldum chip yetkilileri baya yardımcı oldunuz sağolun... Ama insanlık bizde kalsın aynı sorunu başkalarıda yaşıyo olabilir...:(

Windows XP'de Easy CD Creator Kaldırıldıktan Sonra CD-ROM Erişimi Kayboluyor ve Hata Kodu 31, Kod 32, Kod 19 veya Kod 39 İletileri Alınıyor

bu sorun bende de var (kod 19) yukarıdaki sitelere girdim ancak bende upper files denilen dosya yok sadece lower files var ben lowerı mı silcem

KARDINALKONT
04-08-2007, 15:05   |  #5  
Taze Üye
2 mesaj

bende program yukleyince ortaya cıktı (nero) birde bilgisayarım sorunlu ve eski eger kayıt defterine bir sey yaparsam xp yi yeniden kuramam bilgisayardan kaynaklanan nedenlerden dolayı. xp çöker diye de bu işlemleri yapmaya korkuyorum yedeklemeyi de bilmiyorum xp sitesinde yedeklemeyi belirtmiş ama açık değil ayrıca bu regeditle gelen klasorleri nasıl seçip yedekleyeceğim konumları belli değilAğlıyor