CeBIT tam gaz devam ediyor!

CHIP Online
09-10-2010, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Dev teknoloji fuarı CeBIT tüm hızıyla sürüyor: İşte teknoloji meraklılarını bekleyen sürprizler...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/cebit-tam-gaz-devam-ediyor_22884.html

Türkiye'nin bilgi ve iletişim teknolojileri konusunda Avrasya'ya açılan ticaret kapısı CeBIT Bilişim Eurasia, tüm hızıyla sürüyor. Farklı ülke ve bölgelerden gelen onbinlerce teknoloji tutkununun akın ettiği fuar, devlet ve spor dünyasının önemli isimlerini de ağırlıyor. Açılış töreni, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Azerbaycan Rabıte ve Informasyon Teknolojileri Bakanı Ali Abbasov, İTO Başkanı Murat Yalçıntaş, Sampaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şekip Karakaya, Türksat Genel Müdürü Dr. Özkan Dalbay ve Deutsche Messe AG Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Andreas Gruchow'un katılımıyla gerçekleşen fuarı, Adalet Bakanı Sadullah Ergin ve Sanayi Bakanı Nihat Ergün de ziyaret etti.

Yenilenen içeriği ile CeBIT Bilişim Eurasia ve Broadcast, Cable & Satellite fuarları bu yıl toplam 19 bin 158 metrekare alanda gerçekleşiyor. Devletin yanı sıra, ekonomi ve spor dünyasının da önemli isimlerini ağırlayan fuarda ünlü yazarlar da panel konuşmacısı olarak katılıyor. Aralarında Siemens, IBM, Oracle, Motorola, Toshiba gibi dev isimlerin de bulunduğu CeBIT Bilişim Eurasia'da 1066 marka sergilediği yeni ürün ve hizmetleriyle, ziyaretçilere unutulmaz dakikalar yaşatmaya devam ediyor.

Tüm konu: CeBIT tam gaz devam ediyor!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: CeBIT'i ziyaret ettiniz mi?

Atilla Sarıtaş
09-10-2010, 01:05   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj

Bu senede gidemedik. Gidicem oraya taktım kafayı. 

dormitoryboy
09-10-2010, 13:08   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

ya açıkçası pek te umduğumu bulamadım.güzeldi gene değdi ama.özellikle tecnolabs çok iyiydi :)ama chip in standında yoğunluk olmaması beni şaşırttı

Atilla Sarıtaş
09-10-2010, 13:42   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj

Bugün değil yarın gidecektin :)
Yarın Chip standına Chip üyeleri katılacak. 
Burdan bakabilirsin.