CEM Lazermetreler

BCANAYDİN
26-05-2015, 12:15   |  #1  
BCANAYDİN avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2015

LDM ile Ölçümleri Telefonunuzdan Yapın

www.lazermetre.org

  CEM iLDM-150 Lazer Metre'nin MeterBox uygulaması ile Android ve iOS işletim sistemli tüm mobil cihazlarınızdan ölçüm yapmak istediğiniz yerin fotoğrafını çekerek birden fazla ölçümü tek bir ekranda tamamlayabilirsiniz.


  DM-01 Lazer metre günlük kullanıma uygun. Ağır çevre koşullarına dayanıklı ve yeni nesil ultrasonik ölçüm teknolojisi ile her alanda rahatça kullanabileceğiniz bir üründür


  Yüksek mesafe ölçüm kabiliyeti ile endüstriyel kullanıma uygun olan LDM-35 ile Pisagor hesabı yapabilir alan, hacim hesaplama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.Pisagor hesabı sayesinde ev, taşıt gibi büyük nesnelerin boyutlarını yerinizden kımıldamadan hesaplayabilirsiniz.


Cem LDM-100 Lazer Metre

  Tüm iş alanlarında rahatça kullanabileceğiniz sağlam ve suya dayanıklı kasası ile ömürboyu yanınızda size asistanlık edecek bu ürün ile Pisagor, alan ve hacim hesaplarını hızlıca gerçekleştirebilirsiniz


  Yüksek Ölçüm Mesafesi

iLDM-150 Lazer Metre ile 70 metreye kadar ölçüm yapabilirsiniz. Piyasadaki bir çok ürünün aksine yüksek mesafeli ölçümlerde dahi %100 ölçüm başarısıyla sahip olabileceğiniz en iyi Lazer Metre

Android/iOS MeterBox Eklentisi

MeterBox uygulamasını Android veya iOS işletim sistemli mobil cihazlarınıza indirerek ölçüm yapmak istediğiniz bölgenin resmini çekerek birden fazla ölçüm işlemlerini tek bir ekran üzerinde yerinizden hareket etmeden yapabilirsiniz.

Su Terazisi ile Hassas Ölçüm

Sadece iLDM-150 de bulunan su terazisi özelliği ile özellikle dik açılı ölçümlerinizde yanılma payını sıfıra indirgeyebilir veya ölçüm yapılan zemini test edebilirsiniz.

Suya Dayanıklı Dış Kasa

Suya ve darbelere dayanıklı dış kasası ile iLDM-150 Lazermetre'yi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Yüksek Kayıt Hafızası

20 Ölçüm hafızası ile seri ölçümlerinizi tek seferde tamamlayabilir, çoklu ölçümlerinizi rahatça analiz edebilirsiniz. aynı zamanda bu ölçüm değerlerini bilgisayar ortamına aktarabilir ve grafiksel olarak sonuçları alabilirsiniz.