Cep Telefonları hakkında Herşey..Düşünceleriniz...

LENO7
27-02-2012, 12:34   |  #1  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
2,019 mesaj

Şu sıralar Yeni Bir Cep telefonu almayı düşünüyorum..şuan çok eski bir model cep telefonu kullanıyorum..Nokia 5130 XpressMusic...Benim bu telefonumdan bir çok kişinin kullandığını görüyorum..Böyle olunca biraz huzursuz oluyorum...
Piyasalarda her çesitten cep telefonları var...Sahtesi, Orjinali, dokunmatiği, çift hatlı, Tv'lisi, 3G'li, wifi'li ve daha sayamayacağım bir sürü özellikte Cep telefonları var...
Dokunmatik bir Cep Telefonu Almayı düşünüyorum..Orjinal şarj sorunu olmayan müzik dinyeyip resim çekebileceğim internete girebileceğim istediğim herşeyi tek bir telefonla yapabileceğim Bir marka Model Önerirmisiniz.Özellike mesela diyelim Cep telefonum kayboldu veya çalındı bunun yerini kolayca tespit ediceğim bir telefon varmıdır aslında bu özellik olmasada önemli değil...Link değilde Marka ve model verirseniz daha iyi olur...
Özellikle biliyorsanız bizede bir iki satır birşeyler yazın..Bir telefon alırken Özellikle dokunmatik bir telefon alırken bunun sahtesini ve orjinalini nasıl ayırt edebiliriz...
Herşey için şimdiden Teşekkürler...

Son Düzenleme: LENO7 ~ 27 Şubat 2012 19:09
Kapalı Hesap (230936)
27-02-2012, 15:07   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 12
771 mesaj

Kardeş, abimin Turkcell T20 marka telefonu var.. Gayet memnun kendisi telefondan. Bende biraz inceledim telefonu, I Phone gibi telefon yaa. Kamerası süper, müzik desen kaliteli ses veriyor..Şarj sorunu yok. Wifi si, 3G, si şusu, busu herşeyi var Yani 10 numara telefon.. Benim de Turkcell T10 marka telefonum var, bende memnunum telefonumdan. Ama T20 'den küçük baya..

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (230144) ~ 27 Şubat 2012 17:21