Cep telefonu mucidi hangi cebi kullanıyor?

CHIP Online
12-03-2010, 20:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

O cep telefonun mucidi, o olmasaydı bugünkü cepler de olmazdı. Peki sizce hangi telefonu kullanıyor?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/cep- ... llaniyor_18830.html

Resimlerle: Çinli Android cep telefonu: The Robot

Hemen herkesin cep telefonları hakkında söyleyecek bir iki şeyi olabilir ama bu konuda Martin Cooper konuştuğunda, geri kalanlarımıza sessizce dinlemek düşer. Çünkü Cooper cep telefonu kullanabilmemizin yegane sebebi olan dünyaca ünlü bir mucit.

Kendisiyle yapılan bir röportajda daha önce bir iPhone kullandığı ama şimdi cebindeki telefonun Android işletim sistemine sahip olduğunu söyledi. İkisi arasındaki tercihi sorulduğunda ise Android'i iPhone'a tercih ettiğini açıkladı.

Röportajda telefon tercihi hakkındaki soruyu Cooper şöyle yanıtladı: "Elimden geldiği kadar çıkan her telefonu kullanmaya çalışıyorum çünkü sizin gibi bana telefon konusunda fikrimi soranlar çok oluyor. Şu anda Android kullanıyorum çünkü işletim sistemini denemek istedim ve şimdiye kadar aldığım sonuçlar olukça tatmin edici".

Tüm konu: Cep telefonu mucidi hangi cebi kullanıyor?

İzleyin: SIM Kart devrimi!

Resimlerle: Çinli Android cep telefonu: The Robot

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizce en iyi telefon hangisi?

Dolun4y
12-03-2010, 21:03   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
21 mesaj

en iyi telefon model olarak 3310 .d

D o ğ a n
12-03-2010, 22:01   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
534 mesaj

Nokia N97'ye bayılıyorum ama kullandığım N78'i de çok beğeniyorum. Küçük bilgisayar gibi.
Nokia'yı her zaman tek geçerim, IPhone'u çok kullanışsız buluyorum. Android'i hiç denemedim, Google'ın imzasını taşığına göre kalite bir şey olsa gerek.