Cep telefonu ölmez; çünkü...

CHIP Online
22-12-2013, 00:02   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Cep telefonları, işte bu 5 konuda hem laptop'ları, hem de tabletleri yerle bir ediyor...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/cep-telefonu-olmez-cunku_44395.html

Resimlerle: Akıllı ceplerde nereden nereye geldik!

Akıllı cebinizle internete bağlanmanız, fotoğraf çekip e-posta yollamanız, müzik çalmanız ve daha fazlasını yapmanız mümkün. Onunla sayfalarca yazı yazmanız da mümkün, ancak bunu bilgisayarda yapmanız daha uygun olacaktır. Akıllı cebinizle yapmanın ideal olduğu bazı görevler bulunduğu gibi, bir PC'yi tercih edeceğiniz işler de bulunuyor. İşte akıllı cebi bir laptop veya tabletin önüne çıkaran 5 neden:


1. Cebiniz her zaman yanınızdadır: Telefonunuz, siz dışarıdayken cebinizde, yattığınızda ise çoğunlukla başucunuzdadır. Sadece kolunuzu uzatarak yarınki hava durumuna bakmanız, bir arkadaşınızı aramanız, e-postalarınızı kontrol etmeniz mümkündür.


2. Bağlanabilirlik: Akıllı cepler, hem bir telefon, hem de taşınabilir bilgisayar yerine geçiyorlar. Bazı tabletler ve laptop'lar hücresel ağlara bağlanabilse de, bu özellikler akıllı ceplerde her zaman var. Akıllı cebiniz, Wi-Fi ağının olmadığı bir yerde 3G ile internete bağlanabiliyor. Akıllı cebinizle mobil bağlantınızı Wi-Fi hotspot üzerinden dağıtmanız da mümkün.


Tüm Konu: Cep telefonu ölmez; çünkü...

Resimlerle: Akıllı ceplerde nereden nereye geldik!

Kaynak: www.chip.com.tr