cepdukkan sipariş 8 gün sonra iptal edildi

toxic12
04-10-2012, 14:50   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

www.cepdukkan.com adlı siteden heyeceanla 27.09.2012 tarihinde bir telefon sipariş verdim. Aynı gün kargo yazıyordu. Hatta staokda 5 tane siyah,2 tane beyaz görünüyordu. Beyaz telefonu yakaladım diye ve ücretsiz kargo olduğundan sipariş verdim. 8 günde 3-4 kez email ile istedim yine 4-5 kez telefon açıp durumunu sordum, ilk 3-4 gün hazırlıyorlardır bekleyin dendi. Son 4 gün ise üretici firmadan bekledik. Ben ısrarla arayıp email yazmaya devam edince bugün artık beni arayıp temin edemeyeceklerini ve parayı iade edeceklerini yazdılar. Aynı süreci başka internet üzerinden satış yapan birkaç sitede daha yaşadım.Sanırım bunu kullanıyorlar.

Bilgi vermek açısından yazıyorum. Lütfen dikkatli olun.

toxic12
06-10-2012, 21:32   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Siyah motoluxe 5 adet ve beyaz motoluxe 2 adet stokda idi. Lütfen. Ekran görüntülerini günbe gün aldım. 

Hepsinin ambalajları zarar gördü sanırım. 

Eğer hergün arayıp sormasam bu 8 gün içerinde beni kimse email yada telefonla arayıp bilgi vermedi. Eğer aramasam bu 8 günün 18 gün olması veya daha uzun sürmeside söz konusuydu. Sadece 8 günün sonunda siteye yazdığım şikayet formu sonunda aranarak siparişimin şu an temin edilemediği ve para iadesi yapılacağı söylendi. Sadece bilgilendirme. teşekkürler