cephede sadece robot askerlerin savaşacağı gün

theironman
12-01-2016, 11:20   |  #1  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

futuristler bunun yaklaşık 2018'de gerçekleşeceğini söylüyor. çok değil sadece iki sene sonra bazı ordular cephede savaşacak askerlerini sadece robotlardan seçecekmiş. işe bak sen. 2100 filan demiyorlar haaa 2018. az kaldı. şunun şurasında iki sene sonra. bir anda seri üretime geçip sahaya çıkacakları için şu an prototip ve deneme aşamasında olan birçok robot asker bir anda sahaya çıkacak.

korkusuz, gözü kara, hata yapmayan..vs mükemmel atışlar yapan, eli titremeyen. bildiğin gibi değil. fena bir şey. ben sevmedim.

şu an zaten havada oldukça yaygın. karada ve sularda da yaygınlaşacak. drone'lar çok aktif kullanılacak.

işte böyleee. bir varmış bir yokmuş evvel zaman içinde kalbur saman içindeeee

theironman bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
teknolojiaşığı
12-01-2016, 20:46   |  #2  
teknolojiaşığı avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 67
107 mesaj
Alıntı: elvis32  
futuristler bunun yaklaşık 2018'de gerçekleşeceğini söylüyor. çok değil sadece iki sene sonra bazı ordular cephede savaşacak askerlerini sadece robotlardan seçecekmiş. işe bak sen. 2100 filan demiyorlar haaa 2018. az kaldı. şunun şurasında iki sene sonra. bir anda seri üretime geçip sahaya çıkacakları için şu an prototip ve deneme aşamasında olan birçok robot asker bir anda sahaya çıkacak.

korkusuz, gözü kara, hata yapmayan..vs mükemmel atışlar yapan, eli titremeyen. bildiğin gibi değil. fena bir şey. ben sevmedim.

şu an zaten havada oldukça yaygın. karada ve sularda da yaygınlaşacak. drone'lar çok aktif kullanılacak.

işte böyleee. bir varmış bir yokmuş evvel zaman içinde kalbur saman iç

arkadaşım...merak ederim robot askerlerin performansını ilginç durum...

teknolojiaşığı bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]