check up hastanesi site tanıtımı

DinamikSoft
18-11-2020, 23:03   |  #1  
DinamikSoft avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Kas 2020

Son dönemlerde artan salgın hastalıklar ve kronik hastalık sebebi ile çoğumuz günümüzün çoğunu hastanelerde geçiriyoruz. Bu durum ağır hastalar için ya da herhangi bir hastalığı olmayan kişilerin sağlık kontrollerinin yapılmasına oldukça engel olmakta. Gün içerisinde her saatte hastanelerin yoğun olması gerekli sağlık muayenelerinin yapılmasına engel olmaktadır. Tüm bu aksamaların yaşanmasının engellenmesi adına check-up sağlık hizmeti ortaya çıkmıştır. Peki, check up nedir? Check-up, sağlıklı olan bireylerin olası hastalıkların önceden tespit edilmesi için yapılan rutin ve kapsamlı bir sağlık taramasıdır. Ankara check-up merkezleribu konuda hizmet veren yerlerdir. Check-up merkezleri hastanelerden daha kısa sürede işinizi halledebileceğiniz yerlerdir.

Check up ne kadar sürer? Check-up genel itibari ile kısa sürmesi ile çok tercih edilen bir sağlık taramasıdır. Kapsamlı bir check-up taraması için 2 saat yeterli olmaktadır. Check-up tarama işlemleri sonrasında sonuçların çıkması yapılan tetkiklerin içeriğine bağlı olarak aynı günde çıkmaktadır ya da ertesi günde çıkabilmektedir. Check-up’ın yapacağı uzman doktor sizlere check-up öncesinde aç olarak gelmenizi isteyecektir. Check up neleri kapsar? Check-up kan tahlilleri, idrar tahlilleri, EKG, batın ultrasonu, ateş, nabız, akciğer filmi ve belli yaş üstüne mamografi ve PSA gibi tahliller yapılmaktadır. Bilindiği üzere her tahlil ve her tedavi kişiye özel planlanmaktadır. Bu sebepten ötürü doktorlar check-up öncesinde mutlaka sizden hastalık öyküsü, aile öyküsü, kullanılan ilaçlar gibi konularda bilgi alırlar ve bunlara göre tahlillerin hangilerinin yapılacağı belli olur.

Check up nasıl yapılır?Check-up öncesinde, check-up yaptıracağınız merkezden ya da hastaneden randevu almalısınız. Doktor muayenesi sonrasında planlanan check-up sizlere uygulanır. Hastanelerdeki yoğunluk sebebi ile check-up sağlık taraması için genellikle Ankara check up yapan özel hastaneler kullanılmaktadır. Ankara check-up fiyatları genellikle devlet hastaneleri ve özel hastanelerde aynıdır. Sadece özel hastanelerde muayene ve sonuçlar için daha az bekler ve zamandan kar edersiniz. Vip Sağlık Merkezi olarak en uygun fiyatlı check-up hizmetini sizlere vermektedir. Ankara içerisinde güvenle ve hızlıca sağlık taraması yaptırmak için Vip Sağlık Merkezimize uğramadan geçmeyin.

site : vipsaglik.com