CHIP Online'a katılma fırsatı!

CHIP Online
19-11-2012, 00:02   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

CHIP Online kadrosuna katılmak için büyük fırsat: Yeni çalışma arkadaşları arıyoruz!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/chi ... -firsati_37062.html

Her geçen gün biraz daha büyüyen iş gücünü yüklenmemizde bizlere yardımcı olacak, yeni projelerde bizlerle birlikte yola çıkacak kadar iddialı yeni çalışma arkadaşları arıyor. <span style="text-decoration: underline;">Kadrolu olarak aramıza katılacak arkadaşlarda</span> aradığımız özellikler şunlar:

<span style="text-decoration: underline;">* Çok iyi derecede İngilizce bilen (ek olarak Almanca bilgisi tercih nedenidir)</span>
<span style="text-decoration: underline;">* Bilgisayar donanımı, mobil cihazlar ve tüketici elektroniği konularına hakim</span>
<span style="text-decoration: underline;">* Daha önce bahsi geçen konularda editörlük tecrübesi olması tercih nedenidir</span>
<span style="text-decoration: underline;">* Test ve inceleme yapabilecek</span>
<span style="text-decoration: underline;">* Takım çalışmasına yatkın</span>
<span style="text-decoration: underline;">* Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek</span>

Eğer kendinize güveniyorsanız, ben bu işi yaparım diyorsanız, ayrıntılı özgeçmişiniz ve daha önce yaptığınız işlerle ilgili kısa bir tanıtım metnini [url="mailto:%20cenk@chip.com.tr"]cenk@chip.com.tr[/url] ve [url="mailto:%20cemsinanoglu@chip.com.tr"]cemsinanoglu@chip.com.tr[/url] adreslerine, "editör başvuru" başlığıyla gönderebilirsiniz.

Tüm Konu: CHIP Online'a katılma fırsatı!

Kaynak: www.chip.com.tr

Kapalı Hesap (153334)
19-11-2012, 00:08   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

bu dediklerinizin hiçbiri bende yok ne yapmalıyım.Overklock yapsam olmaz mı.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (11) ~ 19 Kasım 2012 01:09
DiamondMines
19-11-2012, 01:10   |  #3  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj

çok iyi derecede ingilizce bilen ben varım. ingilizce öğretmeniyim sonuçta ama ne amaçla iş var.

DiamondMines
19-11-2012, 01:13   |  #4  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj

Detroid kardeş OC de işe yaraması lazım. Ona görede bir pozisyon açsınlar.