Chip özel Web tasarımı CD'si hk.

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez. Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
mimduran
19-03-2006, 16:09   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

ÜzgünVogel'e sipariş ettiğim Web Tasarımı özel sayısı ile birlikte gelen Chip özel 01 2006 Web Tasarımı CD'sini bilgisayarımda çalıştıramadım. Bilgisayarım başka CD'leri okuduğu halde Chip'in bu (Web Tasarım) CD'sini okumuyor. Aynı CD'yi [Chip Web tasarım CD'sini] başka bilgisayarlarda deniyorum açılımı oluyor/okuyor.
Bu durumda acaba benim bilgisayarımda mı bir sorun var?  Ne yapmam gerektiği hakkında lütfen beni aydınlatır mısınız?  Soru  Saygılarımla..Gülümseme

Son Düzenleme: mimduran ~ 19 Mart 2006 18:02
kostebek
20-03-2006, 09:20   |  #2  
Taze Üye
3 mesaj

Cd-rom un marka ve modelini yazsaydın yardımcı olablirdim muhtemelen okuyucun cok eskidr ;)

mimduran
20-03-2006, 09:54   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

CD, Chip'in hazırlatmış olduğu orijinal CD. Beyaz yüzünde "Kamel  CDM 12592" yazıyor.

CHIP Test Merkezi
21-03-2006, 09:32   |  #4  
Üye
62 mesaj

Merhaba; Adınız, soyadınız, adresiniz ve telefon numaranızı bu sorununuz ile birlikte yardim@chip.com.tr adresine mail atarsanız size en kısa zamanda yeni bir CD gönderebiliriz.

Cem Sinanoğlu
21-03-2006, 23:16   |  #5  
Cem Sinanoğlu avatarı
CHIP Online
57 mesaj

Selam,
CD farklı bir sürücüde çalıştığına göre, sorun çok büyük ihtimalle sizin sürücünüzün CD'yi okuyamamasından kaynaklanıyor. Bir süre kullanılmış olan bir CD sürücünün zamanla bazı CD'leri okuyamaması çok sık görülen bir durum. Sonucun değişeceğini pek sanmıyorum ama, yine de yardim@chip.com.tr adresine başvurarak temin edebileceğiniz yeni bir CD ile şansınızı denemenizde yarar var. Yine olmazsa, CD yazıcıya sahip bir arkadaşınızda ya da farklı bir bilgisayarda orijinal CD'yi boş bir CD-R üzerine kopyalayın ve kopyaladığınız CD'yi bilgisayarınızda çalıştırmayı deneyin.