Chip Şatış Noktaları

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Caner Güral
09-02-2006, 23:09   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
663 mesaj

Sevgili CHIP çalışanları veya dağıtımla ilgilenen çalışanlar...Sizlere bir sorum olacak...Ben Esenler Oruç Reis Mahalllesinde oturuyorum.Esenler genelinde hiçbir yerde CHIP dergisi satılmıyor.Bize en yakın olan satış yerine yani Bayrampaşa Carrefoursa ya gidiyorum.Ayın 5 inde gtitim geçende kalmadı diyorlar.Geçen ay ise 2 sinde gittim kalmadı diyorlar.Almak içn Mecdiyeköy e veya Bağcılar 'a gittiğimde ise ya kalmadı, ya gelmedi yanıtını alıyorum.Sizlerden ricam acaba web sitesinde CHIP dergisi hangi bayilere ulaşıyor.Telefonları veya adresleri nelerdir bunları bulundurabilrmisiniz ?
5.5YTL lik CHIP dergisini alabilmek için 3 YTL yol parası veriyorum.Bulunduğum semtte de satan hiçbir yer yok.Acaba bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ? Benim gibi bana yakın oturan bir çok arkadaşım derginizi almak için uzun yollara katediyoruz.

Yardımlarınızı bekliyorum....

Şimdiden ilginize teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim...

Banned
10-02-2006, 03:13   |  #2  
Banlandı
1,204 mesaj

ben buluyom da alamıyom(parasızlıgın gözü kör olsun)Üzgün

tonic
10-02-2006, 14:52   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,220 mesaj

Caner Güral abone olmayı bir düşün bence daha rahat edersin...

Banned
10-02-2006, 16:36   |  #4  
Banlandı
621 mesaj

dergi zaten ayın ikisinde çıkmıştı nasıl kalmaz ya çıktığı günmü bitiyor.

zeyram
10-02-2006, 17:19   |  #5  
Yıllanmış Üye
141 mesaj
Caner Güral
Sevgili CHIP çalışanları veya dağıtımla ilgilenen çalışanlar...Sizlere bir sorum olacak...Ben Esenler Oruç Reis Mahalllesinde oturuyorum.Esenler genelinde hiçbir yerde CHIP dergisi satılmıyor.Bize en yakın olan satış yerine yani Bayrampaşa Carrefoursa ya gidiyorum.Ayın 5 inde gtitim geçende kalmadı diyorlar.Geçen ay ise 2 sinde gittim kalmadı diyorlar.Almak içn Mecdiyeköy e veya Bağcılar 'a gittiğimde ise ya kalmadı, ya gelmedi yanıtını alıyorum.Sizlerden ricam acaba web sitesinde CHIP dergisi hangi bayilere ulaşıyor.Telefonları veya adresleri nelerdir bunları bulundurabilrmisiniz ?
5.5YTL lik CHIP dergisini alabilmek için 3 YTL yol parası veriyorum.Bulunduğum semtte de satan hiçbir yer yok.Acaba bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ? Benim gibi bana yakın oturan bir çok arkadaşım derginizi almak için uzun yollara katediyoruz.

Yardımlarınızı bekliyorum....

Şimdiden ilginize teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim...

arkadaşım mahallenizde herhangi bir gazete bayisine dergi gelmiyor ise bayiye rica et başbayiyi arasın ve her ay bir tane chip dergisi göndersinler.eminimki seninle ilgilenecektir.

Gökhun Sungurtekin
13-02-2006, 19:41   |  #6  
CHIP Editör
136 mesaj

sorunu dağıtım bölümüdeki arkadaşlara ilettim. Bir çözüm bulurlar.

Bazı yerlerde dergi çok çabuk tükenebiliyor. Her satış noktası doğal olarak her ay aynı sayıda dergi satmadığı için optimum dağıtım yapmak zor olabiliyor. Yüksek tiraj nedeniyle çok sayıda bayiye ulaşmamız da bunların tek tek kontrolünü zorlaştıran bir etken.

Caner Güral
14-02-2006, 20:08   |  #7  
OP Yıllanmış Üye
663 mesaj

İlginize teşekkür ederim Gökhun Bey...
Zeyram adlı arkadaşımızın dediğini de daha önceden denedim ancak dağıtımcılarının o dergiyi dağıtmadığını söyledi durdular.
Yinede ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim....

Herkese iyi çalışmalar...

Selçuk İslamoğlu
14-02-2006, 21:19   |  #8  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

10 sayı fiyatına 12 sayı abonelik kampanyamızdan da faydalanabilirsiniz.

yesillili
16-02-2006, 20:22   |  #9  
Yıllanmış Üye
415 mesaj

ya abonelik de  çare olmuyor. abone olduk. ilk ay  10-15 gün gelmedi. mail attık sağolsunlar  ilgilendiler ertesi gün geldi. kargo ile geldi.
sonraki ay gelir dedik; ama nafile 12'sine kadar gelmeyince yine mail attım. ertesi gün geldi. bu sefer normal posta  ile gelmişti. yani mail sebebiyle  mi geldi yoksa normla gelme  sresi mi böyle bilmeiyorum.

inş her seferinde bu sorunu yaşamam...