CHİP VE DİĞERLERİ

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Banned
01-02-2006, 21:07   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
1,148 mesaj

arkadaşlar 01.02.2006 yani bugün chip almaya gittim son üçgündür daha gelmediği gibi baktım PCNET var bi alim dedim almaz olaydım bol bol reklam ve chip in 3- 4 ay önce verdiği programlar mesela 3d canvas avast object dock gibi programlar birtek işime yarayan pardus un direk cd ye yazılacak dosyasını vermeleriydi   insan sayfaları çevirirken sıkılıyor konular çok sıkıcı okumak bile gelmedi içimden  birdaha yemin olsun almicam CHİP ten isteğimiz ayın 1 inde dergiler bailerde olsun .... saygılar

theironman
01-02-2006, 23:37   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

evet gecikmeden sebep bir şikayet daha. Ben de bu yönde bir gelişme olmasını isterdim, yani ayın ilk günü elimizde olsa en geç en azından.

Swat_Man
02-02-2006, 01:03   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,488 mesaj

evet çok iyi olur

Kadir Tuztaş
02-02-2006, 09:06   |  #4  
Yeni Üye
26 mesaj

Bu ay bayram tatili ve İstanbul'daki zorlu hava şartlarından dolayı maalesef elimizde olmayan bir gecikme yaşadık. Tabii ki bu ay kutladığımız 10. yılımız şerefine dergi ve CHIP Online'da yaptığımız değişiklikler de bizi oldukça zorladı ama sonunda bizim çok beğendiğimiz ve sizin de beğeneceğinizi düşündüğümüz bir yayın ortaya çıkartmaktan çok memnunuz.

bug_lavacı
02-02-2006, 20:55   |  #5  
Yıllanmış Üye
318 mesaj

Derginin DVD ye geçmesi ve sitwedeki değşiklikler bir kilomteretaşı bence...

Bu rada şu PCNET te ki eleman varya...merak ettiği bir konu var onun neden onların dergi çok reklam alamıyor...tabiki alamaz sen her sayında birlerine laf atarsan....

Şahin Ekşioğlu
04-02-2006, 21:44   |  #6  
Yıllanmış Üye
104 mesaj
elvis32
evet gecikmeden sebep bir şikayet daha. Ben de bu yönde bir gelişme olmasını isterdim, yani ayın ilk günü elimizde olsa en geç en azından.
Merhaba,
öncelikle gecikme için özür dileriz. İyi bir dergi yaptıktan sonra zamanında bayide olamadığımızda başarımızın yarım kaldığının bilincindeyiz. Kadir'in de belirttiği gibi bu ay gecikme yaratacak pek çok şey olduysa da siz değerli CHIP okurlarına zamanında ulaşamamanın mazereti olamaz. Hassasiyetiniz için teşekkürler.

gmax136
05-02-2006, 13:49   |  #7  
Yıllanmış Üye
108 mesaj

CD ve DVD versiyonlari ayri ayri olsun CD versiyonunda onemli programlar olsun mumkunse hepsi ZIP lensin.
DVD de boyle bi sorun yok tabi

beyazdusss
05-02-2006, 14:03   |  #8  
Taze Üye
2 mesaj

arkadaslar ben öyle düşünmüyorum ben her ay dergi engec 1 de alıyorum bazen 2 3 gün önce aldığımda oluyor

theironman
05-02-2006, 16:22   |  #9  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj
gmax136
CD ve DVD versiyonlari ayri ayri olsun CD versiyonunda onemli programlar olsun mumkunse hepsi ZIP lensin.
DVD de boyle bi sorun yok
evet arkadaşım, bu şikayetini dile getirmişsin bi konu açarak zaten.

SeRBoY_WHiTe
06-02-2006, 17:43   |  #10  
Yıllanmış Üye
390 mesaj

Dergi kalitesinden ödün vermesinde ben 3-5 gün geç alsamda olur!

theironman
06-02-2006, 21:13   |  #11  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj

3-5 gün için zaten chip kalitesinden ödün verecek bir dergi değildir.

astegon
09-02-2006, 13:05   |  #12  
Üye
96 mesaj

Merhaba,

Yıllar boyunca sadık bir chip okuruyken, aylar öncesinde başlayan ve bir çok sorundan sonra soğuduğum DERGİME bu ay yeniden dönüş yapayım dedim. Ve çok iyi bir tercih yaptığımı şu an elimdeki dergiye bakarak yazabiliyorum.

Öncelikle teşekkürler. Yazım hataları, baskı problemleri, sayfa sıkıntıları büyük ölçüde giderilmiş.

Tek eleştirim reklamlar konusunda, reklam sayfaları olmazsa olmaz, ama bu kadar çok olmalı mı? Bir konuyu takip ederken küt sağ sayfada reklam görmek pek güzel olmuyordu. Ama Şubat sayısında biraz daha hassas davranılmış.

Geç gelme olayı halen sürüyor mu bilmiyorum, 2 gün önce aldım dergiyi. Ama bu da çözülmesi gereken bir sorundur bence. Belki 1. gün değil de en geç 2 veya 3'ü gibi bayilerde olması güzel olur.

Emeği geçen herkese teşekkürler.

Ve hoşgeldim ben :)

Ecevit BIKTIM
14-02-2006, 00:55   |  #13  
Yıllanmış Üye
155 mesaj

Daha hassas davranırız ama o zaman da daha geç cıkar bayiye. :))Şaka bir yana elimizden geleni yapıyoruz bu konuda. Ama gün geliyor aksilikler peşimizi bırakmıyor. Eh ödün de vermek istemiyoruz doğrusu çünkü belli bir kalitenin altına düşmek bize yakışmıyor.
Bu yüzden 2-3 gün beklenebilir gibi geliyor bana. Ayrıca ister inanın ister inanmayın. Bizdenönce sizler dergiye sahip olabiliyorsunuz. Biz bile 6 sından önce dergiyi görmüyoruz. :)

eyup_0044
14-02-2006, 10:29   |  #14  
Yıllanmış Üye
277 mesaj

sizinde dediğiniz gibi dergi gerçekten de mükemmel olmuş. bundan üç sene önce chip i elime aldığımdaki heyecanımı daha fazlasıyla yaşadım. Tasarım  gerçekten hoş hiç değilse yeni bir yüz...

Zorunlu yazı hakkında: Şahsen ben bu yazı için teşekkür ediyorum bunu benim chip forumda (ve diğer derginin forumunda)  attığım çığlığa bir karşılık olarak görüyorum ve teşekkür ediyorum. ayrıca karşılk chipe yakışır bir şekilde verilmiş. ( tabi asıl karşılık kaliteyle hersayfada veriliyor)

CHIP Seni Seviyoruz. Nereli nasıl olursan ol.

Banned
15-02-2006, 00:19   |  #15  
Banlandı
621 mesaj

aslında burda dergi neden geç çıkıyor diye şikayet eden okur alkışlanacak okurdur.Türkiye gibi kitap okuma özürlü , gazete tirajlarının 3,5 milyonu yıllardır geçmediği ,dergi okurluğunun ise aşırı düşük olduğu bir ülkede arkadaşın heyecanla aybaşını beklemesi gerçekten takdir edilmesi gerekir.

theironman
15-02-2006, 12:17   |  #16  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj
ganzolist
aslında burda dergi neden geç çıkıyor diye şikayet eden okur alkışlanacak okurdur.Türkiye gibi kitap okuma özürlü , gazete tirajlarının 3,5 milyonu yıllardır geçmediği ,dergi okurluğunun ise aşırı düşük olduğu bir ülkede arkadaşın heyecanla aybaşını beklemesi gerçekten takdir edilmesi gerekir.
olaya bu açıdan bakarsan öyle tabi.