Chrome plus shockwave crash hatası ?

Elsequito
03-09-2011, 01:27   |  #1  
Elsequito avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
263 mesaj

Çoğu zaman aldığım bi hataydı sıklaşınca can sıktı çözümü buldum ancak ingilizce yardımcı olabilecek biri varsa orjinal link: http://ezinearticles.com/?How-to ... er-Crash&id=4981590 bu arada kaldırıp yükleyip başka pcde bile denemek işe yaramıyo hep aynı hata.

Son Düzenleme: Elsequito ~ 03 Eylül 2011 01:29
Kapalı Hesap (200174)
03-09-2011, 01:52   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

sayfayı tamamen yazayım okuyup çaresini bulursun umarım..
Dünya çapında internet kullanıcıları chrome flash player kazasını yaşıyor.Yüzbinlerce bilgisayar, bu sorunu meydana gelen bir takım nedenlerden dolayı,iki program arasındaki çatışmanın,teknik bir düzeltmeye ihtiyacı var.Siz de bu sorunun kurbanı olan ve çoğu durumda çalışır bir çözüm denemek istiyorsunuz bu makalede verilen adımları izleyin.
ADIM-1
Chrome plugins listesine girerek shockware player'ı devre dışı bırakınız
ADIM-2
Bir kez internete bağlanın,Flash player'ı devre dışı bıraktınız Şimdi Chrome Flash oynatıcı çöker arkasından çoğunlukla Flash,Active X ve diğer kayıt hatalarını tamir etmek için iyi bir sistem temizleme aracı indirebilirsiniz
ADIM-3
Shockware player'ı bilgisayarınızdan kaldırın.Bilgisayarınızda Flash player bileşenlerini kaldırmak için Adobe'nın resmi kaldırıcı aracını kullanın
ADIM-4
Yukarıda belirtilen kılavuz Flash bileşenlerini sisteminizden tamamen kaldırmak için,resmi kaldırıcı aracını nasıl kullanacağınızı öğretecek.Chrome Flash player kazasını düzeltmek için önemlidir
ADIM-5
Bir kez Bir kez daha sistem temizleyici ve kayıt defteri onarımı taramasını çalıştırın.Programı kaldırdık.Bu,Windows kayıt defterinden Flash kayıt defteri anahtarlarını kaldırmak (temizlemek için)
ADIM-6
Şimdi adobe resmi web sitesinden oyuncunun en son sürümünü yeniden yükleyin
Kardeş
ADIM-7 yi bazı kelimeler yüzünden çözemedim inşallah işine yarar üsteki secenekler
Kolay gelsin.......
(İngilizce Kursuna daha yeni başladım 78 gün oldu çözemediğim harfler veya kelimeler mevcut)
adım 7 de yardımcı olamadığım için kusura kalma
CCLEANER programını çöp dosyaları ve kayıt defterini temizleyebilmen için önerirm

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (221641) ~ 03 Eylül 2011 01:59
Elsequito
03-09-2011, 02:04   |  #3  
Elsequito avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
263 mesaj

Aynı sitede tekrar hata vermedi işe yaradı çok tşk ellerine sağlık :D

Kapalı Hesap (200174)
03-09-2011, 02:09   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9