Classic Start Menu Pro 3.8 [08.11.2010]

CHIP Online
08-11-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Windows 7'de klasik menüyü özleyenlerden misiniz? Cevabınız evet ise yalnız değilsiniz. Classic Start Menu'yü sizin için geliştirdik ve şimdi Windows 7'nin kullanışsız başlat menüsünü, alışık olduğunuz klasik menüyle değiştirebilirsiniz, üstelik Aero temasıyla. Aero'dan farklı temalar kullanmanız da mümkün. Aero ile Klasik Başlat Menüsü, Windows 7'nin gerçek bir parçası gibi görünmekte...Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Windows 7'de klasik menüyü özleyenlerden misiniz? Cevabınız evet ise yalnız değilsiniz. Classic Start Menu'yü sizin için geliştirdik ve şimdi Windows 7'nin kullanışsız başlat menüsünü, alışık olduğunuz klasik menüyle değiştirebilirsiniz, üstelik Aero temasıyla. Aero'dan farklı temalar kullanmanız da mümkün. Aero ile Klasik Başlat Menüsü, Windows 7'nin gerçek bir parçası gibi görünmekte...Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumEşsiz özellikler:Tek tıklamayla çalıştırma sayesinde programları daha hızlı çalıştırabilirsiniz.
Classic Start Menu'yü bir başlangıç noktası olarak kullanın. Menüye sistem klasörleri dahil istediğiniz klasörleri, sürücüleri veya kısayolları ekleyebilir, tek tıklamayla PC'nizin istediğiniz noktasına erişebilirsiniz.
Geri sayım düğmesi. Artık uzun bir işlemin bitmesini beklemenize gerek olmayacak. Tüm yapmanız gereken geri sayımı başlatmak ve Classic Start Menu bilgisayarı sizin için yeniden başlatacak veya kapatacaktır.
Aero ve diğer temalar menünün görünümünü değiştirmenizi sağlar.
Programı rahatlıkla kaldırabilirsiniz. Başlat menüsünde bir kısayol olmasa bile, basit bir sağ tıklama ile programı hızlıca bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.
Yeni Classic Start Menu'nün gücünü deneyince anlayacaksınız

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Classic Start Menu Pro 3.8

ikizlerholding
08-11-2010, 22:31   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Kas 2010

Kardesim bosuna indirmeyin su programlari,cunki her actiginda kayit olmanizi istiycek,tabiiki bu da sizi biktirticak