Clive Barker's Jericho Hakkında

Penetrator God
20-12-2023, 18:35   |  #1  
Penetrator God avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
43 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Şub 2022

Clive Barker’s Jericho, 1987 yapımı Hellraiser filminin yönetmeni Clive Barker ile işbirliği içinde geliştirilen aksiyon oyunudur. 23 Ekim 2007’de çıkış yapmıştır. Uçsuz bucaksız bir çölün ortasında terk edilmiş bir kasabayı araştırmak ve orada kol gezen tehlikeli kötülüğü etkisiz hale getirmek için gönderilen birkaç farklı karakterden oluşan özel bir paralı asker ekibinin üyesi rolünü üstleniriz.

Kontrol ettiğimiz ekipte doğaüstü yeteneklere sahip birkaç karakter bulunuyor. Üç erkek ve üç kadın Jericho ekibini oluşturuyor. Bu ekip daha sonra Alfa ve Omega ekiplerine ayrılıyor. Ana kahraman olarak biz yedinci üye olan Jericho’nun telepati konusunda uzmanlaşmış Ross adlı komutanıyız. En başında ölmesine rağmen, bize onun hayaleti üzerinde kontrol veriliyor ve diğer insanların bedenlerine sahip olabiliyoruz.

Diğer karakterler arasında, telekinezi ile mermileri yönlendirebilen usta bir keskin nişancı ve bir durugörü sahibi de var. Oynanış açısından, oyunda hayatta kalmanın yolu ekip üyelerinizin uygun işbirliği ve karakterlerin becerilerini birleştirmekten geçiyor. Oyun ortalama 7 saat bir oynanış sunuyor.