Çocuklara özel tablet ArtSee Studio!

CHIP Online
11-02-2014, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Çocuklara özel bu tablet, onların yaratıcıklarının ve algılarının gelişmesine yardımcı oluyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/coc ... e-studio_45332.html

Birbirinden farklı tablet üstü oyunlarla teknoloji severleri buluşturmaya devam eden Smart Teknoloji, bu kez çocukları dijital interaktif sanat stüdyosu olarak da adlandırılan "ArtSee Studio" ile buluşturuyor. Zengin aparatıyla tabletinizi korurken aynı zamanda çocukların yaratıcıklarının ve algılarının gelişmesini sağlayan "ArtSee Studio"; Farklı animasyonları, müzik ve özel efektlerden oluşan menüsüyle duyma; Kalem, mum boya ve boya fırçası ile de dokunma duyularının gelişmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda çocukların kendi basit çizimlerini interaktif ve daha renkli yapmasını sağlayan "ArtSee Studio" bu sayede özgüvenlerinin gelişmesine de katkı sağlıyor.

Yaptıkları resimlerin tablet üstünde kalmasını istemeyen çocuklara; kâğıt üzerine baskı alıp sevdikleriyle paylaşmasını sağlayan "ArtSee Studio", aynı zamanda facebook, twitter gibi sosyal medya'nın yanı sıra e-mail yolu ile arkadaşları ve ailesiyle paylaşarak çevreleriyle interaktif iletişim kurmasına imkân tanıyor. Çocukların kavrama yetileri ve çizim becerilerinin daha da gelişmesine yönelik oyunların yer aldığı ArtSee Studio'da labirent, simetri oyunları, eşleştirme ve hafıza geliştirici gibi oyunlar yer alıyor. Çocuklarınızın her geçen gün yaşadıkları dünyayı daha yakından ve hissederek tanımasına yardımcı olan oyunlar sunan ArtSee Studio ile zaman onlar için daha keyifli geçecek.

Teknoloji meraklılarına eğlenceli ve sıra dışı ürünlerle buluşturmaya devam eden S.M.A.R.T  Teknoloji; çocukların kişisel gelişimlerini arttıran, zamanı daha eğlenceli ve faydalı geçirmelerini sağlayan yeni ürünleri ile Teknosa ve seçkin teknoloji marketlerde oyun severleri bekliyor. Fiyatı: 139.00 TL

Tüm Konu: Çocuklara özel tablet ArtSee Studio!

Kaynak: www.chip.com.tr