Çok acil cep telefonu önerisi yardım!

nokia01
18-08-2011, 13:00   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
18 mesaj

merhaba arkadaşlar ben bu sitenin yeni üyelerindenim ve kaydolduğum için de gayet mutluyum belirtmek istedim ve ihtiyacım olan yardımı da sizlerden alacağımı umuyorum :)
sayın üyeler ve uzmanlar benim sorum cep telefonuyla ilgili....yaklaşık 3 haftadır alacağım cep telefonu modeli üzerinde düşünüyorum fakat az da olsa kararsız kalmadım değil:(
nokia e72 düşünüyorum çünkü klavyeli ve özelliklerinin iyi olduğunu da düşünüyorum,ama ne var ki kendisinden yardım aldığım birtakım arkadaşlarım bana farklı önerilerde bulundular ve ben de bundan dolayı net bir karara varamadım:/...sizden ricam bana bir telefon önerisinde bulunmanız..teknik özellikleri kesinlikle önemserim;fiyatın 800 ü geçmemesi iyi olur ama değişebilir:p:)...fakat ne olur dokunmatik demeyin çünkü OLMAZ!...bu kriterler doğrultusunda yardımlarınızı bekliyorum sayın üye arkadaşlarım çekinmeden bu başlık altında fikirlerinizi paylaşabilirsiniz benim de yararıma olur dediğim gibi iş telefonu tarzı dokunmatik olmayan ama İYİ bir model arıyorum sabırsızlıkla önerilerinizi bekliyorum...

nokia01
19-08-2011, 04:04   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
18 mesaj

yardıııııııım lütfeeen!