COOKİES

nevi
06-10-2007, 23:20   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
35 mesaj

merhaba arkadaşlar. bilgisayarda cookies diye bi klasör var. İçinde de bi sürü kayıt tabi.bilgisayarımda kaspersky7,spyware terminator,advanced windows care var. Ben elle bu cookies deki kayıtların hepsini bi güzel sildim.Doc&Set de temporary int. files da Content.IES diye bi klasör var. İçinde bi sürü klasör var. İsimleri HYDS57, JHDA0 gibi saçma sapan şeyler ama ben de yanlış bişey silerim diye önüme gelen herşeyi silemiyorum.Güvenlik programlarına taratıyorum ama bunlar gitmiyor. Ben Content.IES elle tamamen silsem bi sorun olur mu.Böyle rasgele harf ve rakam dizelerinden oluşmuş başka klasörler de var. Bunlar gereksiz klasörler mi?Yanlış bişey silmiş olur muyum. Güvenlik programları bunları niye silmiyo.

nevi
06-10-2007, 23:24   |  #2  
OP Yeni Üye
35 mesaj

yine doc&set. de recent diye bi klasör var. Bunun içindeki boş bi klasör 3-4-5-6 diye boş olarak tekrar tekrar kaydedilmiş. neden acaba?

Dark Spirit Of The Silent
07-10-2007, 08:21   |  #3  
Yıllanmış Üye
604 mesaj

bazı klasörler boş gzükür ama gerçekten boş olmayablr çnkü içnde işletm sistemi tarafndan kullanılan gizli dosyalar ve klasörler olablr sen bnce blmediin klasörlerle pek uuraşma

XxXDaRKoXxX
07-10-2007, 10:39   |  #4  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj

ayrıca cookies dediğin şeyleri bilmeden silme şunu yükle o siler sisteminde yer açar