Counter-Strike'in yeni üyesine erteleme!

CHIP Online
04-11-2011, 20:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Yeni Counter-Strike için günleri sayanlar hayal kırıklığına uğradı. Ama işin bir de iyi yanı var...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/coun ... erteleme_30052.html

Resimlerle: En iyi 33 klasik oyun yeniden düzenlemesi!

Counter-Strike 1999 yılında ilk duyurulduğundan bu yana, halen yüz binlerce oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Ülkemizde ve dünyada fazlasıyla oynanan Counter-Strike 1.6 ve geliştirilmiş versiyonu olan Counter-Strike Source, uzun zamandır yapılacak bir yeniliği bekliyorlardı.

Uzun zamandır beklenen ve Counter-Strike: Global Offensive olarak duyurulan yeni oyunun Ekim ayı içerisinde sunulacağı söylenen açık betası ne yazık ki hayal oldu. Valve, geçtiğimiz ay sonunda beta'nın ertelendiğini söylemiş ama yeni bir tarih vermemişti. Şu anda da beta'nın ne zaman yayınlanacağı tam olarak belli değil.

Bu durum her ne kadar üzücü gibi dursa da aslında oyunun gecikmesinin fazlasıyla mutlu edici bir yanı da bulunuyor. Zira Valve oyunu bir anda piyasaya sürmektense, CS: GO'in yapım ortaklarından olan Hidden Path Entertainment ile birlikte, oyunlarını ilk olarak profesyonel oyunculara sunma kararı almış durumda. Böylece yıllardır süren online rekabette herhangi bir sorun yaşanmaması hedefleniyor. Valve ayrıca bu oyuncuların becerilerini kullanarak uzun zamandır ulaşamadığı Xbox 360 ve PS3 konsolları için de elinden geleni yapmak istiyor.

CS: GO hem yeni, hem de eski oyuncuları mutlu etmek için piyasaya çıkacağı günleri sayıyor. İçerisinde birçok haritanın yenilenmiş halleri olacağı gibi, uzunca bir süredir adam gibi kullanılmayan Source grafik motoru da tam performans çalışacak. Pek tabii yeni oyunla birlikte birçok yeni harita, silah ve oyun mod'u da oyuncululara sunulacak sürpriz arasında.


Tüm konu: Counter-Strike'in yeni üyesine erteleme!

Resimlerle: En iyi 33 klasik oyun yeniden düzenlemesi!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Neden hala counter-strike? Neden hala 1.6?