creatıve 4+1 spekarden ses cızırtılı çıkıyor

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
gurel_mehmet
13-08-2004, 13:30   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

bilgisayarımda phılps ses kartı var ve buna bağlı olarak çalışan creatıve 4+1 speaker ım var son bir aydır ses cızrtılı çıkıyor ve boguk bir ses var bütün herşeyi denedim ses kartını baştan yükledim ama yinede değişmiyor ana karttaki 10 board ses kartınıda iptal ettim yine de olmuyor önerizi olan varsa lütfen yazsın teşekkür edrim

karamurat
13-08-2004, 20:33   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
408 mesaj

arkadaslar bılındıgı gıbı creatıve speaker'ların buyuk cogunlugu alındıgından 3-4 ay sonra kendılıgınden ses kısılması--kumanda dugmesınden(ozellıkle 6600de) ses ayarı yapılırken sesın kendılıgınden gıtmesı gıbı sorunlar cıkarıyordu.bendede olmustu.6600 var,eskıden saydıgım sorunların hepsı vardı.taki bilgisayarın baglı oldugu uzatma kablosunu 2 den 1 e ındırene kadar.sorun cozuldu.sorun voltaj dengesızlıgı ve kablo-fiş kirliligindenmis megersem.
forumda aynı sorunu yasayan bır cok arkas gormustum.garantıye goturen ve garantıden 'speakerınız sorunsuz calısıyor' etıketıyle gelen creatıveler gordum cokca.
ıste sorun buymus.eger mumkunse creatıvenızı ayrıca bır prıze takın.(tabı cıhazla bırlıkte alev almamak ıcın topraklı prıze).sorun cozuluyor.

formlarından  SYSTEM SHOCK adlı arkadaştan alıntıdır