creative ses kartları hakkında soru

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
ercan8999
22-05-2005, 16:22   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

HERKESE MERAHABA ARKADASLAR benim   ben bi  konuda  yetersiz  kaldım yorumlarınızı  beklıyorum  creative inspire  5200 ses sistemim var  bir  ses kartı alıcam 5  1  desteklı  olan ıkı  ses kartı arasında kaldım  Creative Sound Blaster Live 5.1  ve CREATIVE SB LIVE 7.1 SES KARTI  aralrında cok az  bir  fiyat  farkı var bu ses  sistemini  sorunsuz  surround  kalıtesı verebılecek ses kartı arasından  hangısını  secmelıyım  yorumlarınız  beklıyorum simdiden tesekkur ederım  

lazrailefsanesi
22-05-2005, 16:56   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,393 mesaj

Soyle bir durum var bence.İlerde sistemi yükseltirim ugrasmam diyorsan (ve seni zorlamıyorsa) 7.1 al.Sonucta Yardımcı programlarla (Nasıl yapıldıgını bilmiyorum) suan sende mevcut olan 5.1 sistemine ekstra olarak aldıgın bir normal stero hoporlör sistemi ile sistemini 7.1 olarak kullanabiliyorsun.(Belki ses kartıyla gelen yazılımla oluyordur gecen arkadasta gordum ama sıkıntısı ses kalitesini elle senin iyi ayarlaman lazım bir baska arkadasımda 7.1 de suan 5.1 ses cıkısı yakalayamamaktan sikayetci iki hoporlor iptal 2.1 olarak kullanıyor suan)
ama ben ne yapacam 7 tane hoporloru 5 bile fazla diyorsan hic dusunme 5.1 al Kahkaha