CrossFire Türkiye

izico
29-05-2011, 09:30   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

CrossFire Online Fps oyunudur. Dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip ve eğlenceli bir oyun.
cs tarzında olup ama başlayıp alıştığınızda cs ye dönme şansınızın minimuma düşüren bir oyundur.
Gerçekcilik payı yüksek ve Rank rütbe kasıp amacı olan bir oyundur. Klan maçları, ve bir çok oyun modu mevcuttur. Ghost,Hero,Mutant.....

Yeni birşeyler arıyorsanız deneyin.
Oyunun türkçe destek platformu XCrossFire.com dur.
Oyunla ilgili yardım olsun, oyun için zp satın alma olsun, oyun için gp satın alma olsun ve bir çok şey için oyunu tamamen türkçe içerikleriyle yayın hayatına devam eden site www.xcrossfire.com

iyi oyunlar ;)

Karo00
29-05-2011, 09:45   |  #2  
Karo00 avatarı
Yıllanmış Üye
327 mesaj

:D cs nin yerini hiç birşey tutamaz taklidini yapmışlar bide :D oyun berbat :D

izico
04-06-2011, 06:00   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

öncelikle tabiki cs nin yerini şan şöhret alarak almış değil. cs den bu oyuna geçip alışmasıda kolay degil. cs de daha kolay adam vurmasi cf de zor. ben 6 yıl cs oynadım ama cf ye zorda olsa alışıp artık cs nin ne kadar manasız, oyun yapay zekasının düşük olduğuna şahit oldum. amac var zorluk var hep en iyiyim yok bu oyunda herkesin iyi olma şansı var. başka olarak rank'ın var badgen' var ribbon' ların var. clanın var. bu oyunun tüm proları cs den gelmedir bunu herkes bilir. o yüzden videoları izleyip oyunu denemeniz tavsiye ederim ;)

Son Düzenleme: izico ~ 04 Haziran 2011 06:02
Eziotore
13-08-2011, 15:42   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
293 mesaj

yeni bir fps ararken bana da önermişlerdi crossfire'ı fotoğraflarına şimdi bakacağıma ama anlattığına göre çok güzel bir oyun

Batuhan Karsan 26
14-08-2011, 21:18   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 62
2,471 mesaj

Ben bu oyunu çok oynadım.Ama artık adam öldürmekten sıkıldım.CM ve PES takılıyorum...