Crysis Hile ve Trainerları

soulmy
23-03-2008, 12:49   |  #1  
soulmy avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,939 mesaj

Crysis hilelerini bir sitede buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. Oyunu hileli yapmak için,                                                         
"C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Game\Config" dizininde bulunan   
"diff_bauer.cfg" - "diff_hard.cfg" - "diff_easy.cfg" - "diff_normal.cfg"         
dosyaları üzerinde değişiklik yapmak gerekiyor.

"C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Game\Config"                  
dizinine giriyoruz.                                                              

Bu klasörde "diff_bauer.cfg"-"diff_hard.cfg"-"diff_easy.cfg"-"diff_normal.cfg"
dosyaları bulunmaktadır.                                                         

Hangi zorluk seviyesinde oynuyorsanız İlgili dosyayı "Not Defteri"yle açın.   

Ölümsüzlük : g_godMode = 1                                                   
Limitsiz mermi : i_unlimitedammo = 1                                             
Düşmanlar saldırmaz : ai_IgnorePlayer = 1                                       
Limitsiz silah taşıma : i_noweaponlimit = 1                                      

Bu kodlardan istediğinizi seçin ve sayfanın sonuna yazın. Burada her bir kodun
bir satıra denk geldiğine dikkat edin. Yani kodları yanyana yazmayın. Herbiri   
biri bir satıra denk gelecek.

Güncelleme: Bu dosyalar üzerinde değişiklik yapmadan önce mutlaka yedeğini alın. Aksi taktirde bu dosyaları bozarsanız oyun açılmaz

Eğer ben yapamam diyorsanız sizler için hazırladığım traineri kurabilirsiniz. Bu trainer ile istediğiniz
zorluk seviyesine istediğiniz hileyi yapabilirsiniz.
Trainer için aşağıdaki linki tıklayın.

(3880 KB)

Son Düzenleme: soulmy ~ 28 Mart 2008 17:53
GaMeRr
23-03-2008, 14:43   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,264 mesaj

Bence oyunu önce bi normal oyna bitir ondan sonra trainer koyarsın böle hiç bir zewki yok.

soulmy
23-03-2008, 14:47   |  #3  
soulmy avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,939 mesaj

Ben oyunu 3 kez bitirdim. Hem de hilesiz. Hileli oynamaya ben de karşıyım. Ben sadece hileyle oynamak isteyenler vardır diye sizlerle paylaşmak istedim. Kötü mü yaptım yani.

GaMeRr
23-03-2008, 15:27   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,264 mesaj
soulmy
Ben oyunu 3 kez bitirdim. Hem de hilesiz. Hileli oynamaya ben de karşıyım. Ben sadece hileyle oynamak isteyenler vardır diye sizlerle paylaşmak istedim. Kötü mü yaptım yani.
Yok saol emeğine sağlık.

soulmy
23-03-2008, 15:29   |  #5  
soulmy avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,939 mesaj
GaMeRr
soulmy
Yok saol emeğine sağlık.
Eyvallah kardeş Önemli değil

suikast_81
24-03-2008, 02:24   |  #6  
Yıllanmış Üye
107 mesaj

yawdenedım fakat yemedı kardesım demo oldugu ıcın mı acaba

soulmy
24-03-2008, 20:23   |  #7  
soulmy avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,939 mesaj

Olabilir. Demoda denemedim. Ama tam sürümde kesinlikle işe yarıyor.

lujiyano
24-03-2008, 21:48   |  #8  
Yıllanmış Üye
251 mesaj
soulmy
Crysis hilelerini bir sitede buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. Oyunu hileli yapmak için,                                                         
"C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Game\Config" dizininde bulunan   
"diff_bauer.cfg" - "diff_hard.cfg" - "diff_easy.cfg" - "diff_normal.cfg"         
dosyaları üzerinde değişiklik yapmak gerekiyor.

"C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Game\Config"                  
dizinine giriyoruz.                                                              

Bu klasörde "diff_bauer.cfg"-"diff_hard.cfg"-"diff_easy.cfg"-"diff_normal.cfg"
dosyaları bulunmaktadır.                                                         

Hangi zorluk seviyesinde oynuyorsanız İlgili dosyayı "Not Defteri"yle açın.   

Ölümsüzlük : g_godMode = 1                                                   
Limitsiz mermi : i_unlimitedammo = 1                                             
Düşmanlar saldırmaz : ai_IgnorePlayer = 1                                       
Limitsiz silah taşıma : i_noweaponlimit = 1                                      

Bu kodlardan istediğinizi seçin ve sayfanın sonuna yazın. Burada her bir kodun
bir satıra denk geldiğine dikkat edin. Yani kodları yanyana yazmayın. Herbiri   
biri bir satıra denk gelecek.

Eğer ben yapamam diyorsanız sizler için hazırladığım traineri kurabilirsiniz. Bu trainer ile istediğiniz
zorluk seviyesine istediğiniz hileyi yapabilirsiniz.
Trainer için aşağıdaki linki tıklayın.

Önce uğraşmışsın edmeğine sağlık, ama bu kadar uğraşmaktansa bence www.trgamer.com bu siteden trainer ini indirsen aynı sonucu zaten alırsın ki hiç bukadar dosyalar arası gidip gelmezsin. Ayrıca o söylediklerinin not defteri olayı orjinal dosyanın kopyasını almazsan oyun komple bozulur bunuda eklememişsin (bence en kolayı trainer) tabiiki önce hilesiz bitirmek ama sabırsız olan arkadaşlar sonunu öğrenmek istiyorsa trainer öneririmBeğendimBeğendim

soulmy
24-03-2008, 22:01   |  #9  
soulmy avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,939 mesaj

Uyarın için sağol lujiyano. Mesajı güncelledim.

kaos02
01-04-2008, 11:35   |  #10  
Taze Üye
10 mesaj

arkadaşlar crysis/game/sound.pak dosyasını indirebileceğim bi yer var mı yardım ederseniz sevinirim...

OnnuuR
03-04-2008, 18:56   |  #11  
OnnuuR avatarı
Yıllanmış Üye
2,675 mesaj

Bu oyun hilesiz biraz zor adamlar çok zor ölüyor hele uzaylılar gebermek bilmiyor!

Der Rote BaroN
28-07-2008, 22:44   |  #12  
Der Rote BaroN avatarı
Yıllanmış Üye
1,531 mesaj

Hilesiz bayağı ilerledim ama uzaylılar karşısında pes ettim. Oyunu bu kadar zor yaparak ne anlıyorlar, bilmiyorum.

69 PC 69
02-08-2008, 12:34   |  #13  
69 PC 69 avatarı
Yıllanmış Üye
242 mesaj

Bence oyun kolaydı.uzaylılar biraz zordu,yoksa oyunun bir zorluğu yoktu.

SaGoPa KaJMeR.
02-08-2008, 12:40   |  #14  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
Yıllanmış Üye
2,547 mesaj
kickshaw
Hilesiz bayağı ilerledim ama uzaylılar karşısında pes ettim. Oyunu bu kadar zor yaparak ne anlıyorlar, bilmiyorum.
Oyun kolay. 1 haftada katıksız Bitirdim. Uzaylılar Felan kolay O bölümü Gecemezsen hile,trainer Vs. kullan ama Tavsiye etmem. Oyunun Zevki kacar :)     

Son Düzenleme: SaGoPa KaJMeR. ~ 02 Ağustos 2008 12:43
soulmy
03-08-2008, 21:19   |  #15  
soulmy avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,939 mesaj

Bence limitsiz silah taşıma gerekli bir hile

ersinbakar
03-08-2008, 21:59   |  #16  
Yıllanmış Üye
1,253 mesaj

bunu atan arkadaşın zıddına hilesiz oynayın arkadaşlar süper oyun gerçekten tavsiye ederim hemde tek geçerim bu oyundada hile kullanackasanızsa boşverin oyun oynamayı derim

soulmy
03-08-2008, 22:06   |  #17  
soulmy avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,939 mesaj

Kardeş görüşüne saygım sonsuz. Ama şu da bir gerçektirki: Öyle herkes fps oyunlarında başarılı olamaz. Ben mesela hiç fps oynamayı sevmem. Counterı bile birkaç kere oynamıştım ve sıkılmıştım. Bu yüzden fps oyunlarında başarısızımdır. Crysis ı ise çok sevdim. Ama bir miktar hile almadan oynayamıyorum ve hilesiz bana hiç zevk vermiyor. Dolayısıyla hileli oynuyorum. Bu arada rahat en az 5 kere de oyunu bitirdim ve çok da zevk aldım. Oynamaya da devam edeceğim...

OnnuuR
07-08-2008, 22:39   |  #18  
OnnuuR avatarı
Yıllanmış Üye
2,675 mesaj

Bitirdikten soonra zevk için oynayın; ölümsüzlük yapın yumruklarla bütün adamları öldürün:D
Çatıdakileri dürdübnlüyle gebertinizKahkaha