d surucusu gıttıııııı

barbaros_hs
27-03-2011, 11:45   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

merhabalar. ben wista yuklu pc ye wın 7 ultımate yukledım. ama boot dosyasında sanırım olusan hatadan dolayı yukleme yarıda kaldı ve yenıden baslattım formatı. ancak bu defa baslatta hata verdı ve onarıcı ıle yenınden wın 7 yuklemeyı (farklı bı dısketten) basardım. ılk yuklemeye calıstıgım 32 bıttı ama dıgerı 64 bıt olarak orjınal yukledım.asıl sorunum da wın7 ultımate tamamlandıktan sonra d surucusunun olmamasıydı. normalde wın 7 yukleyınce c sıfırlanıyor ve eskı program.vs .old olarak toplanıyor ve d surucusune bırsey olmuyordu. benım sılınen d doluydu ve sımdı mecbur yenı bır surucu olusturdum. malesef ıcı bombos. recovery yaptım cesıtlı programlarla ama dosyaların bırazı geldı. bır recovery mı onerırsınız yoksa bıostan yapılabılır mı bır cozumu var mı.acıl pls..:s tesekkurler (ıletısım: [email=barbaros_hs@hotmail.com]barbaros_hs@hotmail.com[/email])

doktormert
27-03-2011, 13:34   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
185 mesaj

kurtarabildiğini kurtar bir harici diske kopyala bence. sonra bi low level format at, en sağlamından win7 yükle sorunsuz devam et derim çünkü bu şekilde kullanman ilerde sorunlar ortaya çıkarabilir. hdd 'den verin alamayabilirsin. yine de tercih senin. dosya kurtarma programları ise ;
1-tune up utilities (araçlarında bulabilirsin)
2-recuva
3-glary utilities 

aklıma gelenler bunlar.kolay gelsin