Daha Çözümünü Bulan Yok Restar SORUNU

HPQ-User
24-02-2009, 20:37   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Deniz19 sormuş:
Öncelıkle Verdıgınız Hizmet İçin Çok Teşekkür Ederım. Hemen Sorunuma Gecmek Istıyorum. Bahsettım ozelıklere sahıp olan pc sahıbım. Daha once bole bır sorunum yoktu.Ama Metın2 Adlı ve Mount Blade Adlı Oyunlarda Donmalar Ve ardından hemen Reset Atma Olayı ıle karsılastım. CPU sıcak deıl ekran kartım sıstem ozelıklerım Iyı ve Oynadım oyun bıldınz gıbı basıt sıstem gerektırıyor.Baska Oyunlarda bole bır problem Yasamıyorum.Ve Restartın bellı zamanı yok bazen ben kapatana kadar oynuyorum ama sonra actıgımda atıyor. ve 1 kere atmaya baslayınca tekrar actıgım zman aynı sorunu yasıyorum COK RICA EDIYORUM YARDIM EDIN. Şimdiden teşekkür Ederım ...

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
İntel 1.6 ghz Dual Core İşlemci

Nvidia 7100 256 Mb Ekran Kartı

1 Gb Ram

160 Gb Sata Hardisk

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

MBTGROUP
24-02-2009, 21:29   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,727 mesaj

Virüs taraması yaptınızmı o oyunlara virüs bulaşmış olabilir.

uGuR.uK
24-02-2009, 21:35   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

oyunlarda virüs olabilir, crack kullandıysan oyunların uygulama(.exe) dosyalarındaki bozukluklardan sistemle çakışma yapabilir yada yine oyunun dosyalarındaki bozulmalarda bu tarz sorunlara neden olabilir. baştan yüklemeyi deneyebilirsin oyunlarını, mümkünse başka kaynaklardan hatta(yeniden indirmek yada başka cdden yüklemek gibi).

erdem barış
24-02-2009, 21:37   |  #4  
erdem barış avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,312 mesaj

internet üzerinden online oyun oynuyorsun antivirüs programı kullanmıyorsan yada güncellemelerini yapmıyorsan internetten virüs anında bulaşır kaspersky internet security 2009 u yükle tarama yaptır sorunun çözülecektir ısınma problemin olmadığına göre sorun kesinlikle virüs bulaşmasındandır.