Daniel'dan Eşcinsellere Büyük Destek (Güncel)

bir dost
29-07-2009, 22:59   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,174 mesaj

bende uzatmayacağım sonuçta herkesin inancı kendine .ama benim inancım bir yanlış gördüğünde bunu görmezden gel demiyor rahatsızlığını belli et diyor. ve bende bunu yaptım. benim için konu kapanmıştır. 

Feel Good
30-07-2009, 00:06   |  #27  
OP Yıllanmış Üye
2,688 mesaj
Alıntı: bir dost  
bende uzatmayacağım sonuçta herkesin inancı kendine .ama benim inancım bir yanlış gördüğünde bunu görmezden gel demiyor rahatsızlığını belli et diyor. ve bende bunu yaptım. benim için konu kapanmıştır. 
Ortada yanlış falan yok, hala anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Burada eşcinsellerle dalga geçen homofobik insanlardan hoşlanmadığını söylüyor. Konu bu. Eğer siz dalga geçilmesi taraftarıysanız onu bilemiyorum tabii. Ayrıca eşcinsel insanlarla kuşatılmış bir ortamda büyümesi onun tercihi ya da suçu mu? Hayır.
Hala neyi tartışıyoruz anlamıyorum ki!

Son Düzenleme: Feel Good ~ 30 Temmuz 2009 00:07
uGuR.uK
30-07-2009, 00:17   |  #28  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

konu nerden nereye gelmiş ya, niye böyle oluyor sürekli???
esprisine bi laf söylenio sora olaylar boyut atlıyor...

Feel Good
30-07-2009, 10:59   |  #29  
OP Yıllanmış Üye
2,688 mesaj
Alıntı: uGuR.uK  
konu nerden nereye gelmiş ya, niye böyle oluyor sürekli???
esprisine bi laf söylenio sora olaylar boyut atlıyor...
Ben de anlamış değilim. Espriler fazla ciddiye alınıyor herhalde...

Craterus
30-07-2009, 11:02   |  #30  
Yıllanmış Üye
881 mesaj

küçük yaştaki çocukların severek izlediği icabında örnek aldığı bir karakter böyle olmaması olsa dahi kamuoyuna yansıtılmaması lazımdı yanlış yaptılar

Feel Good
30-07-2009, 11:06   |  #31  
OP Yıllanmış Üye
2,688 mesaj
Alıntı: Craterus  
küçük yaştaki çocukların severek izlediği icabında örnek aldığı bir karakter böyle olmaması olsa dahi kamuoyuna yansıtılmaması lazımdı yanlış yaptı
Size kesinlikle ve kesinlikle katılmıyorum! Harry Potter serisi küçük yaştaki çocukların aksine son kitapları büyüklere hitap eden bir seridir. Hiçbir kitabını okumadığınızı düşünerek bu konuda fazla konuşmamanızı rica ediyorum.

Craterus
30-07-2009, 11:12   |  #32  
Yıllanmış Üye
881 mesaj

demokrasi böyle bişey katılmayabilirsiniz! herkes görüşünü bildirmekte serbesttir...

Feel Good
30-07-2009, 11:13   |  #33  
OP Yıllanmış Üye
2,688 mesaj
demokrasi böyle bişey katılmayabilirsiniz! herkes görüşünü bildirmekte serbesttir...
Demokrasi diye her bilmediğimiz şeye atlamamız gerekmez ama öyle değil mi?

Craterus
30-07-2009, 11:16   |  #34  
Yıllanmış Üye
881 mesaj
Alıntı: Feel Good  
Demokrasi diye her bilmediğimiz şeye atlamamız gerekmez ama öyle değil mi?
bilip bilmediğimi nereden biliyorsun! hangi yetişkin insan oturupta o saçma filmi seyreder geçmiş filmlerini izledim ama yiğenimi götürdümde izledim ve sinemada öyle çok yetişkin yoktu çocuğunu kapan gelmiş.....

Feel Good
30-07-2009, 11:41   |  #35  
OP Yıllanmış Üye
2,688 mesaj
bilip bilmediğimi nereden biliyorsun! hangi yetişkin insan oturupta o saçma filmi seyreder geçmiş filmlerini izledim ama yiğenimi götürdümde izledim ve sinemada öyle çok yetişkin yoktu çocuğunu kapan gelmiş.....
Bir sürü tanıdığım yetişkin bu filmi severek izliyor. Senin sadece 1. veya 2. filmini seyretmen, kitaplarını okumaman hatta filmi sevmemen bu serinin çocuk filmi olduğunu göstermez. Zaten bu filme ilk zamanlar çocuklar itibar ediyordu. Sonradan yetişkinlere de hitap etmeye başladı. Ve ayrıca sen küçükken 1000 sayfalık çocuk kitapları okuyordun herhalde.(Açıkçası ben hiç 1000 sayfalık çocuk kitabı gömedim)
Son olarak kitabını okumayıp kulaktan dolma bilgilerle konuşmayın.
Neyse bu konuyu daha fazla uzatmanın gereği yok!

Son Düzenleme: Feel Good ~ 30 Temmuz 2009 11:43
Craterus
30-07-2009, 11:44   |  #36  
Yıllanmış Üye
881 mesaj
Bir sürü tanıdığım yetişkin bu filmi severek izliyor. Senin sadece 1. veya 2. filmini seyretmen, kitaplarını okumaman hatta filmi sevmemen bu serinin çocuk filmi olduğunu göstermez. Zaten bu filme ilk zamanlar çocuklar itibar ediyordu. Sonradan yetişkinlere de hitap etmeye başladı. Ve ayrıca sen küçükken 1000 sayfalık çocuk kitapları okuyordun herhalde.(Açıkçası ben hiç 1000 sayfalık çocuk kitabı gömedim)
Son olarak kitabını okumayıp kulaktan dolma bilgilerle konuşmayın.
Neyse bu konuyu daha fazla uzatmanın gereği yok!

benim için konu kapanmıştı zaten siz sürekli cevap yazıp duruyorsunuz

Feel Good
30-07-2009, 11:49   |  #37  
OP Yıllanmış Üye
2,688 mesaj
Alıntı: Serafin  
Çok gereksiz bir tartışma olmuş eşcinselse eşcinsel size ne bu kadar Homofobik olmayın bu onun sorunu size bunu tartışmak ya da eleştirmek düşmez çünkü özel hayata girer bu kalkıpta başka biri sizin hakkınızda davamlı Chıp Foruma yazıyor diye eleştirse ya da konuşsa siz ne hissedersiniz gülüp geçmezsiniz sanırım ayrıca kalkıpta direk ben eşcinselimde dememiş.
Benim konunun başından beri söylediğim şey de o zaten. Yanıtlarımı dikkatli okursanız anlarsınız.

PcMaKeR
01-08-2009, 01:03   |  #38  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj
Öyle mi diyorsun? Bunlara ne dersin? =)
http://magazin.superonline.com/haber/2008/09/04/59417.html
ilk paragraftakini bende yaşadım :P

http://farm2.static.flickr.com/1167/1212973938_1e203cdb64.jpg :D:D hermoine yuh artık :D

http://farm2.static.flickr.com/1368/1212108049_5b856c5e70.jpg kimse bu fotoğrafçi yukarıdaki resimi çeken kişiyle aynı.
neyse...

Şimdi milliyette okuduydum bu haberi. Şok oldum. şimdi Feel Good da açınca zaten hafızamda tazeydi haber tekrar aklıma geldi. Eşcinsellik kişiye özeldir. karışamazsınız. herkesin içinde birşeyler vardır. sen iyisindir o kötüdür, şu böyledir bu böyledir. Yukarıda demokrasi demişsiniz konuyu iyi dağıtmışsınız helal olsun. Herkez özgürdür. demokraside buda vardır. herkez kendi seçimini yapar karışamayız. Biriside dine bağlamış olayı. Burda bari dini karıştırmayın. Arkadaşın başlığına yazık oluyor. Sert konuştuk mu bu sefer de Yönetime şikayet ediliyoruz. Güzel bir dille anlatalım...

Sadede gelelim. Bundan sonra harry potter filmi izlemeyeceğim. Çünkü sevdiğim bir kişiyi artık hafızamdaki kişiyle karşılaştırmak istemiyorum. HP son film ile birlikte benim için bitmiştir... Kitapları yalayıp yuttum filmleri ezberledim. Geçen gün HD filmleri indirdim ama şu olaylardan sonra hiç izlemedim kaliteye bile bakmadım... Abime veririm artık. yada silerim gereksiz.

Sevdiğiniz insanın haberleri sizi böyle etkiliyor işte...

Feel Good sana bir sözüm yok. Sadece paylaşmışsın bende içimdekileri döktüm.

uGuR.uK
01-08-2009, 02:05   |  #39  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

konu nerden nereye gelmiş ya, ne çabuk galeyana geliniyor maaşallah. öylesine gülüp geçip yazmıştık halbuki...

PcMaKeR
01-08-2009, 07:50   |  #40  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj

Demokrasi Laiklik gibi kavramları bilen çok ülkede Uğur. Aklımda hp ye çatmak vardı mesajları okuyunca fikrim değişti

Feel Good
01-08-2009, 11:26   |  #41  
OP Yıllanmış Üye
2,688 mesaj
Alıntı: PcMaKeR  
Eşcinsellik kişiye özeldir. karışamazsınız. herkesin içinde birşeyler vardır. sen iyisindir o kötüdür, şu böyledir bu böyledir. Yukarıda demokrasi demişsiniz konuyu iyi dağıtmışsınız helal olsun. Herkez özgürdür. demokraside buda vardır. herkez kendi seçimini yapar karışamayız. Biriside dine bağlamış olayı. Burda bari dini karıştırmayın. Arkadaşın başlığına yazık oluyor. Sert konuştuk mu bu sefer de Yönetime şikayet ediliyoruz. Güzel bir dille anlatalım...
Buna söylenecek hiç bir söz
Aklımda hp ye çatmak vardı mesajları okuyunca fikrim değiş
Ama aklında neden HP'ye çatmak vardı bu kısmı anlamadım.

PcMaKeR
01-08-2009, 12:13   |  #42  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj

Fikir değiştirdim.

Feel Good
01-08-2009, 12:16   |  #43  
OP Yıllanmış Üye
2,688 mesaj
Fikir değiştirdim.
Onu anladım =) İlk neden aklından HP'ye çatmak geçti? Onu soruyorum. Bu arada HP'den kastın HP filmi mi yoksa Harry Potter(kişi) mı? Bu arada çok sıktıysam söyle :D

Son Düzenleme: Feel Good ~ 01 Ağustos 2009 12:17
PcMaKeR
01-08-2009, 13:10   |  #44  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj

Aşırı derece baskı uyguladın :P

Daniel i Harry Potter diye sunup gay haberleri çıkartıyorlar ya ona bozuldum. HP yi oynayan çocuk denmiyorda Harry Potter diyorlar. Kitapları ve Filmleri sevenleri soğutuyorlar.

Son Düzenleme: PcMaKeR ~ 01 Ağustos 2009 13:11
Feel Good
01-08-2009, 13:18   |  #45  
OP Yıllanmış Üye
2,688 mesaj
Aşırı derece baskı uyguladın :P

Daniel i Harry Potter diye sunup gay haberleri çıkartıyorlar ya ona bozuldum. HP yi oynayan çocuk denmiyorda Harry Potter diyorlar. Kitapları ve Filmleri sevenleri soğutuyorlar.

Tamam şimdi anladım. Sana tamamen katılıyorum. Gerçi ben de öyle konu açtım forumda =) Diğer gibi Daniel Radcliffe kim diyenler fazla sayıda olacağı için Harry Potter ismini kullanıyorlar. Benim yaptığım gibi =)

PcMaKeR
01-08-2009, 13:29   |  #46  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj

;)