Deep Freeze'i tekrar kuramıyorum?

HPQ-User
31-05-2008, 22:19   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

karaseymen sormuş:
Bir yıldan fazla Deep Freeze kullanıyorum ve çok memnunum.
Formattan sonra son yüklediğimin Süresi dolmuş ve PASİFe geçmiş.Ben de Unistall yaptım ve programı kaldırdım. Tekrar indirdim ve yeniden kurmak istedim ama ne mümkün. O kadar çok yol denedim ki asla kurmadım.Üç gündür uğraşıyorum olmuyor. Sistemi geri yükledim,alt çubukta göründü,tekrar günü dolamadan ben Unistal yaptım kaldırdım.Tekrar indirdim. Setup dosyasından "Çalıştır"ı tıklıyorum ama kurdurmuyor.Bir pencere çıkıyor(sanıyorum bu versiyonun süresi dolmuş anlamında bir İNG.ifade) Tıklıyorum İnstal penceresi kayboluyor. Sistemi kurdurmuyor.Format atmadan da kurdurmayacak galiba. Üstadlar ne derler acaba?Yanıtlarsanız sevinirim. Bazıları kaldıramamaktan ben ise "kuramamaktan" şikayetçiyim.Teşekkürler.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Acer Laptop
512MB
Travelmate 2420

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) )

Banned
31-05-2008, 23:24   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Bir üst sürümünü kurmak istediğinizde sorun çıkmayacaktır. Bir yıldan bu tarafada muhtemelen yeni sürümleri çıkmıştır.

karaseymen
01-06-2008, 05:47   |  #3  
karaseymen avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
135 mesaj
khramn
Bir üst sürümünü kurmak istediğinizde sorun çıkmayacaktır. Bir yıldan bu tarafada muhtemelen yeni sürümleri çıkmıştır.
Maalesef son sürümü yüklüydü.Eski sürümleri değişik yerlerden indiriyorum ama yine son sürümü yüklemeye yönlendiriliyorum,olmuyor.

Banned
01-06-2008, 09:11   |  #4  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

O vakit rollback rx 7.2.1 programını kullanın. Çok beğeneceksinizidr.

karaseymen
04-06-2008, 14:07   |  #5  
karaseymen avatarı
Yıllanmış Üye
135 mesaj
khramn
O vakit rollback rx 7.2.1 programını kullanın. Çok beğeneceksinizidr.
İlginize çok teşekkür ederim.İndirmek için uğraştım ama mümkün olmadı,indirilemiyor.Belki daha sonra engel kalkar ve fikrimi o zaman belirtebilirim. Şu anda NOD32 ile idare ediyorum ama dediğim gibi içim rahat değil.

Recep Baltaş
04-06-2008, 16:51   |  #6  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Kuramazsınız. Neden mi? DeepFreeze deneme sürümünü kaydetmiştir bir yerlere. Bir kere daha deneme sürüm olarak kullanamazsınız.

Çözüm basit: Madem çok beğendiniz satın alın. Bu parayı hak ediyorlar.

karaseymen
04-06-2008, 20:11   |  #7  
karaseymen avatarı
Yıllanmış Üye
135 mesaj
Recep Baltaş
Kuramazsınız. Neden mi? DeepFreeze deneme sürümünü kaydetmiştir bir yerlere. Bir kere daha deneme sürüm olarak kullanamazsınız.

Çözüm basit: Madem çok beğendiniz satın alın. Bu parayı hak ediyorlar.

Çok doğru size katılıyorum,Laptop'umla birlikte İstanbul dışındayım.Kredi kartı kullanmadığım için İnternet üzerinden satın alma yapamam.Artık dönüşte alacağım.