Dekorasyon Fikirleri Blog

Mustafa4050
03-06-2017, 23:19   |  #1  
Mustafa4050 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2017

Merhabalar,

Diğer tüm yerlerin dekorasyonunda olduğu gibi Banyo Dekorasyonunda da dikkat edilmesi gerek önemli noktalar vardır. Öncelikle banyonuz yer tespiti yapılmalıdır. Lavabo , küvet veya duşa kabin, klozet vb elemanlar için tesisat sistemlerinin yerleşimi çok önemlidir. Nasıl bir banyo hayal ediyorsanız ona göre bu yerleşim tercihlerini yapmalısınız. Böylece istediğiniz banyonun temel şablonunu oluşturmuş olacaksınız.

Banyo Dekorasyonu yaparken, banyonuzun alanı büyük ise yerleşim tercihlerinde kolaylık yaşayabilirsiniz. Çünkü büyük banyolarda klozeti uzak bir köşeye yerleştirebilir , Küvet, duş ve lavaboyu banyonun tam merkezine yerleştirebilirsiniz. Böylelikle istenen görüntüyü elde etmeyi başarabilirsiniz.
Banyolar, insanların mutlu ve özgür hissetlikleri temel yerdir. Bu yüzden mutluluğunuzu ve özgürlüğünüzü ışıklandırma ile arttırmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden banyolarınızda aydınlatmayı karakteristik özelliklerinizi dikkate alarak yapmalısınız. Böylece mutluluğunuz ve özgürlüğünüz pekişeceksiniz.

Banyolarda kendinizi rahat hissetmenizden ötürü kalabalık bir görüntüyü istemeyebilirsiniz. Bu da havlu vb malzemelerin koyulacağı yerlerin önemini arttırıyor. Geniş bir banyonuz var ise dolap vb dekoratif ürünler kullanabilirsiniz. Ancak küçük bir banyonuz var ise estetik dekoratif raflar ve askılar kullanmalısınız.

Site: Dekorasyon Fikirleri