Dell'den cep itirafı: İstiyoruz, yapmıyoruz!

CHIP Online
04-09-2008, 00:02   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Dell, cep pazarına girecekleri dedikodusu üzerine açıklama yaptı. Ama ne evet dedi, ne de hayır...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Dell ... apmiyoruz_8535.html

Büyük bilgisayar üreticisi Dell'in patronu Michael Dell, bir süredir ağızdan ağza dolaşan "Dell cep telefonu pazarına giriyor" dedikoduları üzerine nihayet ilginç bir açıklama yaptı. New York'taki bir konferansta konuşan Michael Dell, iddialar için ne evet dedi, ne de hayır dedi.

Michael Dell, Apple'ın iPhone'una rakip olacak bir akıllı telefon üzerinde çalışıp çalışmadıkları sorusu üzerine şunları söyledi: "Dell ismini küçük ekranlı cihazlar üzerinde mutlaka göreceksiniz. Hatta bu cihazlar bahsettiğiniz cihazın tüm özelliklerini sunacak. Dell bir gün mutlaka akıllı telefonunu pazara sunacak, ama o gün bugünden çok uzakta."

Michael Dell'in açıklamalarından iki sonuç çıkartmak mümkün: Ortalıkta dolaşan Dell markalı akıllı telefon dedikoduları yalan değil. Ama bu dedikodunun gerçeğe dönüşmesi için uzunca bir zaman daha beklemek zorundayız.


Tüm konu: Dell'den cep itirafı: İstiyoruz, yapmıyoruz!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Dell'in cep telefonu pazarında şansı olabilir mi?

Fattur
04-09-2008, 00:12   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2008

piyasayı kalbinden bile vurabilir. :D MS Os kullansın fiyatı ucuzlatsın. Özellikleri de güzel olsun alırım. OS o kadar problem değil ama

athalwolfa
04-09-2008, 08:43   |  #3  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
27 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2008

Bence diğer markalar gibi fazla bi alıcı bulmaz.Ama yeni moda fazla özellik gibi durduğundan ve insaları cezb ettiğinden fazla özellikli telfonlar satarlarsa büyük satışlar da yapailir.