dell n5110 b43f45!

ufukz
05-02-2012, 03:28   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
46 mesaj

arkadaşlar ben bu bılgısayarı beklıyorm gelıcek daha gelemedı hava koşulları sagolsun..şimdi urunu bı dukkandan alıcam buyuk teknolojı magazası degıl..bılgısyar salıya gelıcek pekı ben ınternette gördugum ozellıklerın aynısını bılgısayara gırdıgımde ayrıntılı olarak nerden bakarım bana gerekenler şunlar ;
işlemci sistemi,Ram,Ekran kartı modeli ve gb,hardısk,önemli olarak ıse bana ıstedıgım b43f45 MODELI yazısını görmem.ayrıca garanti kapsamı altında onaylatmamda gerek kaçak kuçak bı mal olmasın :D modellerın özellıklerı bırbırne cok yakın benımde o markayı görmem lazım kartı geçmeden önce yardımcı olursanız sevınırım :)

ufukz
05-02-2012, 12:34   |  #2  
OP Yeni Üye
46 mesaj

yok mudur yardımcı olucak?

Tekno_Loji
05-02-2012, 13:10   |  #3  
Tekno_Loji avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 35
1,677 mesaj

Kutusunun uzerınde yazabılır ozellıklerı oraya bak. Zaten ınternette yazıyor o modelın ozellıklerı. Windows kuruluysa speccy adlı programı kurarsan tum ozellıkler karşına çıkar.

http://www.filehippo.com/download_speccy/

Aldıktan sonra hemen garantı belgesını ımzalatman lazım. artık fış ve fatura garantı olarak uygulanmıyor.

ufukz
05-02-2012, 19:48   |  #4  
OP Yeni Üye
46 mesaj
Alıntı: Tekno_Loji  
Kutusunun uzerınde yazabılır ozellıklerı oraya bak. Zaten ınternette yazıyor o modelın ozellıklerı. Windows kuruluysa speccy adlı programı kurarsan tum ozellıkler karşına çıkar.

http://www.filehippo.com/download_speccy/

Aldıktan sonra hemen garantı belgesını ımzalatman lazım. artık fış ve fatura garantı olarak uygulanmıyor.

freedos olarak geldı adam kurucak bılgısayarı..aldıktan sonra onerdıgın programı kurarım saol..b43f45 olmasınn bı anlamı varmı benm ıstedıgm ozellıkler bellı zaten i5 2430 2.4 (Trbobst 3.0),4gb ram,1gb nvıdıa gt525m,500gb harddısk..ayrıca şu en sonda yazdıgın garantı olayını anlıyamadım biraz açarmısın?