Dev ekranlı cepler: Piyasadakiler, gelecekler

CHIP Online
26-12-2012, 01:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Galaxy Note ile başlayan dev ekranlı cep fırtınası hızlandı. İşte mevcut modeller ve yeni gelecekler

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/de ... lecekler_37656.html

Resimlerle: Dev ekranlı cepler: Piyasadakiler ve gelecekler!

Samsung'un Galaxy Note'u piyasaya sunmasıyla herkesin gözü açıldı: Şimdi pek çok firma Samsung'u izliyor ve en az 5 inç ekranlı akıllı telefonlar sunuyor. CHIP Online, sizlere hem piyasada bulunan modelleri, hem de üzerinde çok konuşulan gelecek modelleri açıklıyor!


Başlangıçta Note vardı! Galaxy Note ilk piyasaya çıktığında, o günler hayal dahi edilemeyen irilikteki 5,3 inç Super AMOLED ekranı ve ağır plastik kasası nedeniyle biraz dalga konusu bile olmuştu. Ama cihaz, Samsung'u bile şaşırtan öyle bir başarı yakaladı ki, IFA 2012'de serinin ikinci telefonu dünyaya tanıtıldı. Koreli firmanın şu an sunduğu seçenekler içinde, bilgi otobanında hızlı seyahat için bir LTE sürümü bile bulunuyor.


Artık Samsung dışında da en az 5 inç ekranlı akıllı telefon üreten firmalar var: HTC, Sony, Sharp, LG ve Oppo ilk akla gelenler. Galerimizde şu an piyasada bulunanlar dışında, varlığı onaylanmış veya yeni su yüzüne çıkmış telefonları da bulacaksınız.


&lt;span style="text-decoration: underline;">İşte 5 inç dev ekranlı cep telefonu fırtınasının kahraman modelleri... Tıklayın...</span>

Tüm Konu: Dev ekranlı cepler: Piyasadakiler, gelecekler

Resimlerle: Dev ekranlı cepler: Piyasadakiler ve gelecekler!

Kaynak: www.chip.com.tr