\Device\cdrom1 aygıtında bozuk bir blok oluştu

prizma
06-10-2007, 13:32   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
36 mesaj

vista kullanıyom olay günlüğüne baktım .hata kısmında bu yazıyodu.. nedir arkadaşlar bu? cd rom mu dvd mi bozulmuş....cd rom bozulmuş diyecem ama taktığımda film müzik dinleyebiliyom...madem bozuldu çalıştırmaması gerekmıyomu...bunun bilgisayara ne gibi zararı olur değiştirmelimiyim yoksa öle kalsınmı?arasırada dvd yi takmadan zıııııııt diye kısa süreli sesler geliyor.3 milyar para verdim şu bilgisayarın yaptığına bak yaaa.

tayfun41
06-10-2007, 13:35   |  #2  
Yeni Üye
20 mesaj

telaşa gerek yok arkadaşım vista her donanımı desteklemedi için yapar böyle densizlikler bende bi ara vista kullanıyodum cam imi tanımıyordu sadece uyumluluk sorunu bi zararıda olmaz eğer rahatsız olursan xp yükle vistadan daha iyi bu tür konularda

prizma
06-10-2007, 13:41   |  #3  
OP Yeni Üye
36 mesaj

yok ama ilk aldığımda zııııt sesi cıkmıyodu...vistayla alakalı olacanı sanmıyom...olay günlüğunün gecmişine baktım bu durum 25 eylulden itibaren warmış...ama aygıt yönetiicisine baktım bu aygıt düzgün çalışıyor yazıyo..o zaman olay günlüğünde niye bozuk blok oluştu diyo...bilgisayar kendi kendine çelişki içinde..bi pislik war ama anlamadım.

prizma
06-10-2007, 13:42   |  #4  
OP Yeni Üye
36 mesaj

yok ama ilk aldığımda zııııt sesi cıkmıyodu...vistayla alakalı olacanı sanmıyom...olay günlüğunün gecmişine baktım bu durum 25 eylulden itibaren warmış...ama aygıt yönetiicisine baktım bu aygıt düzgün çalışıyor yazıyo..o zaman olay günlüğünde niye bozuk blok oluştu diyo...bilgisayar kendi kendine çelişki içinde..bi pislik war ama anlamadım.