Digital Diary [24.09.2010]

CHIP Online
24-09-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Digital Diary sayesinde her gün günlüğünüzü tutabilirsiniz. Size hayatınızı düzenlemenizde son derece yararlı araçlar sunar. Sesli ve görsel olarak anılarınızı kayıtlı tutabilir, en son haberleri okuyabilir, e-posta atabilir, galeriler oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz...Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Digital Diary sayesinde her gün günlüğünüzü tutabilirsiniz. Size hayatınızı düzenlemenizde son derece yararlı araçlar sunar. Sesli ve görsel olarak anılarınızı kayıtlı tutabilir, en son haberleri okuyabilir, e-posta atabilir, galeriler oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz...Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumÖnemli özelliklerİster yazın, ister ses kaydı yapın
RSS'ler kontrolünüzde
Arkadaşlarınızı kontaktlara ekleyin
E-postalar yollayın
Galeriler oluşturun ve isterseniz saklayın
Randevularınızı ve işlerinizi düzenleyin


Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Digital Diary

R.O.G
24-09-2010, 10:22   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
247 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2010

Siteyi uzun zamandır dışarıdan takip ediyordum.Kayıt olmak bu güne nasipmiş.Yani forumda yeniyim ancak bu ücretsiz programların ingilizce bilgilendirme/açıklama sorunu uzun zamandır sürüyor.Buna bir çözüm getirilemiyor mu acaba?

Tamam, bugünkü programın ne olduğu az buçuk belli.Ancak bazen öyle programlar oluyor ki ingilizce konusunda yeterli seviyede olmayan kişilerin anlayabilmesi imkansız olabiliyor.Dikkate alırsınız umarım.

Edit:Bu arada hakkınızı da yemek istemem.Düzenleme yapıyorsunuz.Bu güzel bir şey.Ama akşama doğru oluyor bu düzenlemeler.Sıkıntı da orada zaten.

Son Düzenleme: R.O.G ~ 24 Eylül 2010 10:27