Dijital tv kartı ile uydu bağlantısı nasıl ...

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
reis
28-06-2004, 15:35   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Herkese merhaba.Benim bir sorumolacaktı. Duyduğuma göre dijital tv kartı ve çanak ile uydu  bağlantı hızında download edilebiliyormuş. Kendime ait VisionPlus DTV ve Inca DVB diye iki tane kartsız dijital Tv kartım var. Bunu nasıl yapacağım. Genelde İmesh Bittorrent ve DC++ KUllanıyorum nasıl daha hızlı yapabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

onuralp
30-06-2004, 14:20   |  #2  
Taze Üye
4 mesaj

sen böyle bir yöntem olduğundan eminmisin??

reis
30-06-2004, 18:09   |  #3  
OP Taze Üye
6 mesaj

Evet kesinlik ile eminim. Çünkü bir aralar chip'in bir sayısında bunu yapılabilecek bir program duymuştum. Ve abimin oturduğu apartmandaki birinin 6 saatte 20GB'a yakın dosya indirebildiğini duymuştum.

Tangirt
09-07-2004, 20:01   |  #4  
Taze Üye
5 mesaj

Arkadaşlar ben yaptım oluyor. Ama ne indireceğinize karar veremiyorsunuz. Millet ne indirirse mirror olarak siz de alıyorsunuz bir kopyasını. Olay aslında basit. Uydu çeşitli kullanıcıların isteklerine cevap yayınlarken siz çanak+uydu kartı+özel bir yazılım yardımı ile bu yayınları alıp süzüp sabit diske kaydediyorsunuz. Ama dediğim gibi seçme şansınız yok ve inanılmaz hızlı.
Program belli bir karta özel olduğu için her kartta çalışmıyor. En uygunu SkyStar2. Programın adı ise Progdvb. Google'dan search edin çıkıyor bilgi.

reis
10-07-2004, 17:42   |  #5  
OP Taze Üye
6 mesaj

Tamam ben programı indirdim. Fakat nasıl olacak? Eğer Televizyon yayınını kaydediyor diyorsan benim sorduğum o değil ben diyorum ki normal dosya indirme programlarını hızlandırmak için. Yani bir çeşit capture kart olarak kullanmak değil?