dikkat emule freeangelın yeni modu 45a çıktı

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
cyclops
27-08-2005, 23:32   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
174 mesaj

evet arkadaşlar emule freeangel modu yenilenmiştir.herkesin gözü aydın yeni mod 45a dır nerden indirebileceginizin linkini vermek yerine önce nereden hangi şekilde kurmanız gerektiginin linkini veriyorum eski freeangel modu kullanan arkadaşlar ben böle iyiyim kardeşim demeyin eski mod artık bircok serverda banlenmeye başladı sizde gecin yeni temiz bi sayfa açın kendinize ha şimdiden söliyim kurması bununda biraz emek istiyo ama eski moda göre (eski modda ortalama 22 civarı stabil download yapıyordum 256kbps ile) 2 kb lik bir artış yasanıyor (şu an stabil bi şekilde 3 kb upload 24 kb download yapıyorum)tabi bu sonucta yabi 3 kb uploadla downloadın düşmemesinde cfosspeed in de etkisi var.
işte adres:

!!!   önemli:  bu arada eski modu hemen bunu indirir indirmez silmeyin yasıyacagınız sorunlar olacaktır ve bunların giderilmesinde eski moddaki bir dosyaya ihtiyacınız olacak
EDİT : imla hataları

Son Düzenleme: cyclops ~ 29 Ağustos 2005 01:28
bboyasin
07-09-2005, 11:57   |  #2  
Taze Üye
1 mesaj

arkadaşım bu siteden üye olmadığımız için indiremiyoruz maales üyelik almıyor adamlar bana bunu yollarmısın bboyasin@yahoo.com sevinirim

cyclops
18-09-2005, 22:58   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
174 mesaj

ya ben tatildeydim cevap veremedim öncelikle kusura bakma.şimdi gelelim cevaba ya valla bende üye değilim ama indirdim ne iş? ya bak indirebiliyosun ben yollardım yollamasına ama herşeyi biliyom ama bu yazdıın adrese tıkladıgımda cıkan outlook expresin ayarlarını bilmiyom servis sağlayıcısı neyim bişi cıkıyo bende o ayarı bilmiyom ondan dolayı sana bunu yollayamıyom tabi adresi kendi mail adresimi acıp orada yazarakda yollayabilirim ama oda uzun be kardeş.hah tamam şimdi baktım yeni üye kabulü

de başlamış ondan dolayı indiremiyosun  bence zaten bu modu indirmeyecek olsan bile bu siteye üye olmak farz kesinlikle üye olun arkadaşlar bölece indirebilirsiniz.

Son Düzenleme: cyclops ~ 18 Eylül 2005 23:09