Disk Birleştiricisi Açılmama Sorunu

hckweb
17-04-2013, 19:27   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Selamlar arkadaşlar,

Windows 7 Home Premium kullanıyorum.

Geçen haftadan beri disk birleştiricisini açamıyorum. Programı başlattığımda herhangi bir tepki vermiyor. (Advanced SystemCare Ultimate de yapamıyor)

Haftada bir diski birleştiririm. Bu sorunu yaşamadan önce bilgisayarda hem program hem de dosya olarak bi temizlik yaptım. Hepsi bildiğim programlar ve kişisel dosyalarımdı. Sistem dosyalarını etkileyecek bişeyi sildiğimi sanmıyorum.

Ayrıca bikaç gündür SolidWorks 2013'ü kurarken iki farklı kaynaktan denememe rağmen kurulumun ortasında "Windows Installer beklendiği gibi davranmadı" gibi bir uyarı alıyorum ve yükleme işlemi iptal oluyor. Bunun bunla alakası olduğunu düşündüm.

Ve malesef bilgisayara format atamam. Yüklenmesi bile başlı başına günlerimi alacak olan aktif olarak kullandığım programlarım var.

Umarım çözüme ulaşabilirim.

Şimdiden ilgilenecek arkadaşlara teşekkürler.

hckweb
18-04-2013, 15:10   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Dosyalar kişisel dosyalarımdı ve elle sildim.

Programları kendi uninstalları ile sildim.

Geri yükleme noktası 2 ay öncesinde bir tane buldu onu da kuramadı. Yükleme dosyası bulunamıyor hatası verdi.

Repair özelliğinden nasıl yararlanaiblirm ?

LvvNt
18-04-2013, 16:28   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 22
387 mesaj
Alıntı: hckweb  
Dosyalar kişisel dosyalarımdı ve elle sildim.

Programları kendi uninstalları ile sildim.

Geri yükleme noktası 2 ay öncesinde bir tane buldu onu da kuramadı. Yükleme dosyası bulunamıyor hatası verdi.

Repair özelliğinden nasıl yararlanaiblirm ?

Bu repair dediğiniz özelliklik otomatik onarımsa sistemi kurduğunuz medyadan(DVD-cd-usb her ne ise) "sisteminizi onarın" yoluyla ulaşabilirsiniz.