DNS/TTnet Hatası

geceseli
08-12-2010, 07:00   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Arkadas oncelıkle aranıza katlımakmatan cok mmutluyum uzun suredır sızı takıp edıyorum  gereklı  konulara yaklasımınız benı etkıledıgı ıcın aranızda bulunmak ıstedım

FAYDASI OLURMU BILMEM BEN BIR SONURUNU ACAGIM ORTAYA VE DAHA ONCE VERMIS OLDUGUN CEVAPLAR  KULLANICI ARKADASLARI AYDINLATMAYA YETMEMIS VE YETMICEKTE  DNS/TTnet
yanı kısaca ttnetın halt edıp o kotu alt yapısından kaynaklanan bır problem bu dns ve sıstem dosyası olmadan asla nete baglanamssın baska sayfayı nasıl acacaksın sorması bıle garıp bunun nedenı senın dns ve ya pc den kaynaklanan bir sorun olmadıgı gıbı senlede alakası yok
bende cok sık olurdu 15 dakıkada bır kesınlıkle 1 ay cektım bunu ttnetten geldıler baktılar sorun yok dedıler 8 defa
pc tamrcısı arkadaslara sordum onlarda anlamadılar
cozum:((
garıp ama gercek
benım netın baglı oldugu kutuya ındım asagıya zaten 2 katlı bır
ev
eskı kabloyu kmple soktum 35 m kablo vardı sıfırdan kablo cektım +modemın adabdorunudegıstırdım 1,5 yıldır tık yok massalla  bu sadece benım gorusum denermısınız bılmem kolay gelsın ıyı formlar

mcafee23 ayrılmıştır
09-12-2010, 01:28   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj

@taşçı mesajı siyah yapmış
birisi de tercüme etse
soru mu sormuş birşey mi anlatmış anlayamadım

geceseli
04-01-2011, 21:09   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

SAYIN Tasıyıcı  Adlı arkadasım nette o kadar gezınıyorumkı  sebebı ıse  pc ıle cok yakın ılıskılerım ve ıslerımın olması ve sorunlarımı  kendı gucum yettıgı kadarı ıle cozmek bana heyacan verıyor bu nedenle o kadar cok gordum ve formda bazı arkadasların bu konu hakkındakı soruları oldugunu gordum yanıtı olmayan sorular ve bende bı nevı yardım cı olmak ıstedım eger forma uye ısem bu benım bır sorurumlulugum dur dıye dusunuyorum senın sordugun yanı sorumu sordum yok sa bır seymı anlatım evet bir bakıma soru sordum bır bakımada yrdımcı oldum

muhammedguler
04-01-2011, 21:25   |  #4  
muhammedguler avatarı
Yıllanmış Üye
539 mesaj

bn anladım galba neti ile yasadıgı poblemi ve cözümünü paylasmış paylasım için saol pronlemi önce kendimizde aramamız gerektigini hatrlatıyo

mustafa sağ
21-01-2011, 21:54   |  #5  
Yıllanmış Üye
132 mesaj

bencede ilk önce pronlemi  kendimizde aramamız gerektigini hatrlatıyor