domain kullanıcı profili düzgün yüklenem

HPQ-User
03-03-2009, 17:03   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

desirous sormuş:
domain sistemine bağlı vista business yüklü bilgisayarımda şirketten yeni kullanıcı profili istedim ... etki alanı üzerinden oturum açtığımda herhangi bir sorun yaşamadım .. ama administrator kullanıcısından ilgili domain kullanıcı profilini sildikten sonra bilgisayarımı yeniden başlattım ve aynı hesaptan oturum açmaya çalıştım... ama profil düzgün yuklenemedi uyarısı aldım .. admin kullanıcısına baktıgımda  her oturum açmak istediğimde yeni gecici profiller oluşturmuş her seferinde farklı profil açmıştır ... ilgili profil ayarlarını şirkete soylemeden bilgisayardan nasıl çözebilirim yardımlarınızı bekliyorum ...

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
core2 quad 4 gb ram 512 radeon x1550 intel desktop board

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506)

Falyanos
03-03-2009, 18:29   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
141 mesaj

Yetkilendirmede ana bilgisayarda sana ne hakkı tanındıysa ancak onu yapabilirsin.Kendi Pc'inden sana özel açılan etki kullanıcını nasıl sildin anlayamadım.Anladığım kadarı ile sana açılan kullanıcı hakkı PC'nden iptal olmuş.Bu durumda tekrar etki alanına girmen gerkiyor.

desirous
09-03-2009, 17:23   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

yetkim var ama kayıt defterinden midir nedir profili 1 kere sildikten sonra bir daha oluşturamıyorum hep gecici profiller oluşuyor ...