Donanim Incelemeleri Cok Zayif

fakasupi
15-03-2012, 21:13   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2009

Donanin incelemelerini takip etmekteyim ancak verilen detaylar ve sonuc yorumlari cok kisa ve zayif kaliyor. Bu sebepten dolayi ilgimi ceken ürünü baska sayfalarda aramak zorunda kaliyorum. Son eklenen donanim incelemesinden örnek verecek olursak CIsco LInksys E4200 bakiniz lütfen bu ürün hakkinda verilecek bircok detay varken sadece herkesin routerlarda bulunabilecegini bildigi seyler yazilmis. Oysaki daha önceden arastirdigim bi ürün oldugu icin, verilecek daha birsürü detaya sahip oldugunu biliyorum. Neden fiyat hakkinda bilgi verilmiyor onuda anlamiyorum. Arti ve eksileri hakkinda hep birer tane yorum yapiyorsunuz oysaki bi üründe illaki bircok arti ve eksiler vardir bunlarda acikca belirtilmeli.

Bakiniz lütfen nerdeyse bir sene önce yapilmis inceleme computerbild sayfasinda Linksys by Cisco E4200

Bu sadece bi örnekti, genelde bütün incelemeleriniz bu sekilde. Ben Almanya Chip sayfasinida takip ediyorum ancak onlar cok detayli incelemerle birlikte video ekliyorlar. Lütfen biraz daha itina ile daha cok detayli bilgi verecek sekilde ürün incelemelerinizi yaparsaniz seviniriz.

Son Düzenleme: fakasupi ~ 15 Mart 2012 21:21
Yetenek
15-03-2012, 22:40   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
508 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2010

Arkadaşım bunlar herkesin ilgisni çekmeyen eşyalar olduğu için incelemeler kısa oluyor... Bunun nedenide gene bu ürünü alan ve az bir kitleye hitap eden arkadaşların gerçekren detaylı incelemeler yapması... Ama gel gelelim bir kaç ay çnce çıkan FX serisi işlemciler ise hemen hemen iyi teknoloji sistelerinin çoğunda kimsenin bilmediği detaylarla inceleniyor ve testlerden geçiyor... Adamlar haklı bir nevi bir müzik setinin incelenmesi bile gereksizken adamlar genede inceliyor...

fakasupi
16-03-2012, 20:06   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2009

Yalniz burda mevzu bahis olan Chip!! Yani herhangi birinin olusturdugu teknoloji haberleri veren blog sayfasi degil. Hem ürünü almayi düsünmese bile belkide detaylarda yakaladigi bi özellik ilgisini cekmesini saglayacaktir. Milyonlarca insanin takip ettigi bi site oldugundan herkesin ilgisini cekmeyen seyler diye düsünmek pek dogru olmaz.