Donanım Tavsiye Edecek Yardım Edebilirmi ?

Toby_
13-02-2013, 12:08   |  #1  
Toby_ avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Merhaba arkadaşlar benim pc eskidi şimdi parçalarını yeniliyorum ilk anakart alcaktım ama ekran kartı aldım nvidia geforce gt630 şu anki anakartım max 3 gb ram destekliyor bu ekran kartıda paylaşımcıymış alırken hiç dikkat etmedim şimdi yeni bi anakart ve ram almak istiyorum tavsiyede bulunursanız sevinirim.

Bu arada benim pc nin üstündeki parçalar:İşlemci intel core 2 duo e6550 var 3 gb ram ddr2 anakart modeli gigabyte ga-945gcm-s2l

Bide ben oyun oynayan adamım ama oyunları son grafikte açmak isteyen biri deilim ona görede yazarsanız sevinirim şimdiden saolun...

hcakkuzu
14-02-2013, 12:16   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
148 mesaj

anakartını değiştirdiğin zaman ramlarıde değiştirmek zorundasın...
ve kullandığın harddiskde buna uyumlu olmak zorunda...
kısacası tüm sistemini yazarsan daha net cevaplar verilir...

DiamondMines
15-02-2013, 00:32   |  #3  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: Toby_  
Merhaba arkadaşlar benim pc eskidi şimdi parçalarını yeniliyorum ilk anakart alcaktım ama ekran kartı aldım nvidia geforce gt630 şu anki anakartım max 3 gb ram destekliyor bu ekran kartıda paylaşımcıymış alırken hiç dikkat etmedim şimdi yeni bi anakart ve ram almak istiyorum tavsiyede bulunursanız sevinirim.

Bu arada benim pc nin üstündeki parçalar:İşlemci intel core 2 duo e6550 var 3 gb ram ddr2 anakart modeli gigabyte ga-945gcm-s2l

Bide ben oyun oynayan adamım ama oyunları son grafikte açmak isteyen biri deilim ona görede yazarsanız sevinirim şimdiden saolun...

Hangi parçaları değiştirme planın var?