Dört Mevsim kaliteli lastiğin adresi yamacında

poyraz123
29-11-2016, 20:04   |  #1  
poyraz123 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Kas 2016

Dört Mevsim kaliteli lastiğin adresi yamacında


Aracın yol ile temasını sağlayan, bir başka deyişle bizi hayata bağlayan tek bağlantı lastiktir


Yamacı Otomotiv, araç lastiklerinde kalite düzeyinin üst noktada olan markalardaki gelişmeleri takip ederek 2012 yılında Muhammet İBRAHİMAĞAOĞLU tarafından kurulmuştur.

Geçmişten bugüne, Yamacı otomotiv mükemmele ulaşma tutkusu ve her zaman en ileri teknolojiye sahip lastikleri satış azmini sürdürmektedir.Bu mükemmellik yolculuğunda, size güvenli bir yolculuk yaşatacağına emin olabilirsiniz. otomobil lastikleri Bu süreçte en önemli gücü ve farkları size en iyi teknoloji, performans, güvenlik ve dayanıklılık kombinasyonunu sunacak lastikleri tüketiciye sunmayı amaçlamaktadır.


Bu amaç doğrultusunda Yamacı otomotiv her yerden hizmet verebilmek için sürekli yeni ürünlerin eklendiği site üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayıp Geniş ürün yelpazesi içinde binek,hafif ticari lastikleriotobüs-kamyon lastikleri, zirai lastikleri, iş makinesi lastikleri, Forklift lastikleri, harfiyat lastikleri ve Lojistik taşımacılığı yapan araçların yaz, kış, dört mevsim lastiklerini en kaliteli ve hızlı şekilde tedarik edip müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımaktadır.

Yamacı Otomotiv, her zaman en iyi, en doğru, en kaliteli olma doğrultusunda Otomotiv sektöründe gelişerek tek bir markaya ya da ürüne bağlı kalmamayı hedeflemiştir.

Araç lastikleri sektöründe yer alan, Michelin, Bridgestone, Goodyear, Lassa, Pirelli gibi lastik markalarını tedarik edip satışını sağlamakla başlamıştır. Ürün kartelasını geliştirmek adına, Nexen ve GT Radial, Kumho, Hankook, Goodride, Marshal, Premiorri, Jınyu markalarının da satışını sunarak her bütçeye uygun hale getirmiş, tercih edilen markalar arasında verimliliği yükseltmiştir.

Yamacı otomotiv, sektör ihtiyaçlarından olan sibop ve jant ürünlerini tedarik ederek sunmaya devam etmektedir. Ürünler üzerinde yaptığı kampanyalarla tüketiciyi doğru tercih ve biliçlendirmek adına cazip tekliflerle farklılıklar göstermektedir. Teknolojiyi yakından takip ederek Türkiye lastik pazarında önemli bir “ MARKA ” olmak adına ilk adımı atıp marka isim ve logosunu tescil ettirmiştir.


Yamacı Otomotiv, tek bir sektöre bağlı kalmamış ve araç takipsistemlerini en güvenilir şekilde oluşturmaya başlamıştır. Araç takip, kişi takip, ısı takip sistemleri olarak çeşitlilik göstermektedir.

YAMACI OTOMOTİV'i lider yapan özelliklerinin başında müşterilerine sunduğu kusursuz hizmet geliyor. En iyi ürünü, en iyi hizmetle birleştirmek kurumsal felsefesinde birincil önceliğini oluşturuyor. Sektörün içinde emin adımlarla ilerleyip kendi markasını üretip, oluşturmaya zemin hazırlamaktadır.

https://www.yamaciotomotiv.com