Dosya İndirmesinde Dosya indirememe Hatası....

mustafa2116
04-12-2010, 21:22   |  #1  
mustafa2116 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 64
3,012 mesaj

www.fileserve.com adresinden bir dosya indirmeye çalışyıroum ancak diğer alternatiflerinden inen aynı dosya bu siteye girdiğimde inmiyor.

hemen sorun hangi linkte diye atılmayın çünkü denemedim halt kalmadı.

Sağdan soldan bulduğum bir linke bile tıklasam  bu dosya sitesi indirme sorgusuna gidip yükleme alanına ulaştığımda bana sürekli 4 dk niz var diyor.

Ben siteden bir şey indirmediğim halde 4 nerden var??
sitenin o sayfasından 6 dk bekledikten sonra yükleme yapmaya  çalıştığımda ıp niz azönce bir dosya indirdi peş peşe dosya indiremezsiniz cevabını neden veriyor.
Siteden daha bu güne kadar hiç bişi  indiremedim  4 dk penceresinde 1 saat bekleme yaptım yine aynı cevabı aldım.
site benim ne  html sayfasını açmama neden indirme  diyip  dosya indirmemei engelliyor.

Soru bu sorunu yaşayıp çözen varsa anlatsıt. Şart bir çözüm aramıyorum ama neden indiremediğimi öğrenmek istiyorum

mustafa2116
04-12-2010, 22:24   |  #2  
mustafa2116 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 64
3,012 mesaj

sorun aşıldı.
Linklerin sonundaki .rar  html tagları bendeki yönetixiye dosya olarak gönderiliyormuş. Yani önce benin indirme yöneticim bunları inidirip sonra tarayıcıya aktarıyormuş.  dosyaların sonalrındaki .rar yazısına .html ekleyip linkleri açıyorum bu şekil indirtiyor.

Bu tür bir sorun yaşayan varsa öneririm denesinler.