Döviz Borsa Altın android uygulama incelemesi

Yoslabs
02-07-2015, 10:10   |  #1  
Yoslabs avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2015

    Döviz Borsa Altın Android Uygulaması; Android işletim sistemine sahip cihaz kullanıcılarına finans konusunda tüm detaylı bilgileri sunan,kullanıcı tarafından Portföy ve Alarm oluşturulabilen,tek bir dokunuşla istenilen modül seçilerek detaylı bilgilerine ulaşabilen,oluşturulan portföy ile, önemli bütün finans bilgilerini tek bir sayfada görüntülenebilen,kolay kullanıma sahip,oldukça sade ve şık bir arayüz tasarımı olan Ücretsiz bir finans uygulaması.
    Döviz,Foreks piyasalarında yüksek işlem hacmine sahip 67 ülkenin para birimini,anında güncellenen Serbest Piyasa alış satış fiyatlarını,Döviz Çevirici  modülüyle,Alarm kurma fonksiyonuyla,sade anlaşılır tasarımla hızlı bir şekilde takip edilebilen android uygulaması.
   Borsa,BİST-100,Bist-50,BİST-30 işlem gören bütün Hisse Senetlerini,Hisse Senetleri  Endekslerini, En Çok Artanları, En çok İşlem Görenleri, En Çok Azalanları,kişiye özel sayfa oluşturup,Alarm kurulabilen,hisse senetlerindeki değişimleri yakından takip edilebileceği android uygulaması.
   Altın,Ons Altın,Gram Altın-Çeyrek,Yarım,Tam Altın-Cumhuriyet,Ata,Reşat,Hamit, Gramise,İkibuçuk,Beşli altın-14-18-22 Ayar saf altın,degerleri Güncellenen,Alarm kurma özelliği ile altın piyasasını yakından takip etmenize yardımcı olan bir uygulama.
   Akaryakıt,Benzin,Motorin,Fuel Oil ve Lpg fiyatlarına güncel olarak ulaşılabilir.
  Yatırım yapanlar veya işlerini döviz üzerinden yönetenler,piyasaları anlık olarak takip edenler Döviz Borsa Altın android uygulamasını deneyebilirler.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yoslabs.doviz

Yoslabs