dramatik bir sorun :(

power06
29-11-2007, 14:03   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
85 mesaj

arkadaşlar daha önce xpde karşılaşmadığım ama vistada başıma dert olan bir sorunum var a4 tech pk635m marka webcam kullanıyorum kurulum cdsinden yükledim ve ardından bilgisayara bağlayıp kullanmaya başladım ilk etapta sorun yoktu taki windows update aracılığıyla webcamin updateini yükleyene kadar... bu update den sonra msnde webcami kullanmak istediğimde beyaz bir ekran çıkıyor görüntü felan yok denetim masasından kaldırmak istiyorum hata veriyor aygıt yöneticisinden kaldırıp sonra cdsinden tekrar yüklemek istiyorum donanımı kaldıryor ama cd kurulumunda donup kalıyor sadece aygıt yöneticisinden kaldırıp ardından vistanın yazılımı kendi bulmasını istiyorum yazılımı internetten yüklüyor bu seferde Hampcam i açınca yine beyaz bir ekran ve fazladan fotoğraf çekme sesi geliyor. ne yapacağımı şaşırdım lütfen bir uzman bana yrdım etsinEmin değil

uGuR.uK
29-11-2007, 16:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

windows update'den bende bi sürücü indirmistim(ses kartımın) oda sesde bi sorun cıkarmıstı, sora donanımı ve sürücüleri kaldırıp yeniden yükleyince duzeldi. sende bu olmuomus bi sistem geri yükleme yap derim ben.

power06
29-11-2007, 23:48   |  #3  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
85 mesaj

çok teşekkür ederim dostum sayende imkansız dediğim sorunumu çözdüm geri yükleme kökten çözdü olayı

uGuR.uK
30-11-2007, 16:45   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj
power06
çok teşekkür ederim dostum sayende imkansız dediğim sorunumu çözdüm geri yükleme kökten çözdü olayı
hadi hayırlı olsun o zamanGöz kırpma