dreamweaver cs3 çalışma sorunu

praoh
01-03-2009, 16:10   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
34 mesaj

Merhaba dreamweaver cs3 kurdum bridge cs3 device central extension manager kuruldu ve dreamweaver dışında hepsi çalışıyo daha öncede başıma geldi xp kurdum onda sorun çıkarmadan çalışıyo işyerinde vista home basic var onada kurdum ordada çalışıyo ama nedense dreamweaver bende çalışmıyo işletim sistemi vista ultimate yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bu arada daha sonra adobe cs4 kurdum herşey çalışıyor sadece dreamwaever çalışmıyo yardım edin pleaseeee.

Son Düzenleme: praoh ~ 01 Mart 2009 19:38
praoh
04-03-2009, 15:06   |  #2  
OP Yeni Üye
34 mesaj

Yokmu bi yardım edicek ? neden kuramıyorum uyduruk v.stel bilgisayarlara bile kuruluyoda benim acer 6920 laptopa neden kurulmuyo hiç anlayan yokmu ?

praoh
27-03-2009, 08:47   |  #3  
OP Yeni Üye
34 mesaj

Arkadaşlarlütfen bi yardım edin dün vista ultimate 32 bit kurdum dreamweaver cs3 kurulumunu yaptım ama çalıştırmıyor lütfen yardımlarınızı bekliyorum?

Süleyman.
27-03-2009, 09:24   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

Kurulum sırasında gözden kaçırdığınız birşeyler olmasın. "Next-next" derken hızlı hızlı, atladığınız birşeyler. Çünkü anlattığınıza göre programı kurduğunuz ortamda sorun yok. bilgisayarlarda sorun yok. Geriye kalan ve akla ilk gelen şey; insan faktörü.

Ekleme: Ve program hata mı veriyor, ne şekilde açılmıyor?

Son Düzenleme: Süleyman. ~ 27 Mart 2009 09:25
praoh
27-03-2009, 09:59   |  #5  
OP Yeni Üye
34 mesaj

ilk seferde açılıyor şeklinde taramalarını yapıyor sonra gidiyor hata felan vermiyo , sonraki seferlerde hiç bu noktaya bilem gelmiyor bide bununla birlikte kurduğum diğer tüm programlar çalışıyo sadece bu çalışmıyor. açıkcası ben ultimateden şüpheleniyorum bide şunu ekliyeyim portable açıyorum 1. gün çalışıyor 2.gün oda açılmıyor hemde aynı şekilde.

veygun
08-11-2009, 16:51   |  #6  
Yeni Üye
22 mesaj

Aynı sorun bendede var bir türlü çözemedim. Portable  dreamweaverCS3 açtığımda "MFC80U.dll" dosyası bulunamadı diyor. İstediği .dll dosyasını çalışan bir PC de bulup çalışmayan PC nin ilgili yerdeki dosyaya atıyorum yine çalışmıyor.
6,7 tane bilgisayarda denedim, program flashdiskte duruyor diğer bilgisayarlara attığımda 2si haric diğerlerinde aynı hatayı veriyor, Bilgisayarların hepsinide ben kurdum aynı cd den  XP-sp2 ve sp3 yüklü. yani vista ile alakalı değil. Önce işlemciyle alakalı diye düşündüm çift çekirdekli işlemcisi olan PC nin birinde çalıştı birinde çalışmadı.
RAM ile alakası yok ramler aynı.
İşletim sistemindende kaynaklanmıyor.
PC nin birinde XP yi onar dedim ve işlem bittikten sonra yine çalişmadı.
Sorunun nerden kaynaklandığını bulan arkadaşa şimdiden teşekkürler.