Dril Alıcam Yardım !!!

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
sasuta
01-02-2006, 18:35   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
14 mesaj

Arkadşlar yakın bi zamanda Dril alacağım* fakat tam karar veremedim Dremel almak için gittiğimde bulamadım ve adam bana Proxxon diye bi marka önerdi alman malıymış sizce hangisini almalıyım ben Dremelden yanayım ama sizede bi sorayım dedim yardım ederseniz sevinirim...

Kapalı Hesap (8034)
01-02-2006, 21:00   |  #2  
Kapalı Hesap
237 mesaj

arkadaş dremel bulamıyorsan skill marka driller var bahsettiğin markayı bilmiyorum alacaksan bence skill in drill ini al (dün bauhausda görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam 50 yada 70 ytl civarı bir şey di)

sasuta
09-02-2006, 03:17   |  #3  
OP Taze Üye
14 mesaj

Arkadaşlar nihayet bugün Dremel marka drili aldım resimleri aşağıda lakin benim kafama takılan bişey var drili 1. seviyede çalıştırdığımda ucunu elimle tuttuğum zaman duruyo yada motor dönüyor fakat uç dönmüyor hatta bugün enyüksek ayarda mukavva delerken uç sıkışınca dönmemeye başladı (çalışıyor fakat dönmüyor ) çıkartınca yeniden dönüyor yani uzun lafın kısası zora gelince dönmüyor düşük ayardada sabit hızla değilde döneyimmi dönmeyimmi diye düşünüyor sanki.  Daha önce dril kullanmadığım için önce size bi danışayım dedim arızalı diye götürmeden önce...