drm korumalı mp3

HPQ-User
24-07-2008, 09:25   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

consey sormuş:
AVEA MÜZİK ÜYESİYİM . WİNDOWS MEDİA PLAYER DA DRM KORUMALI MÜZİKLERİ DİNLEMEK İÇİN NE GEREKİYOR . WMP DA SON SÜRÜMÜ 11 YÜKLEDİM . MÜZİKLERİ BİR SÜRE DİNLEDİM  .DÜN 23.07.2008 MÜZİK DİNLEYEMEDİM .BU PROGRAMINLİSAN SI  MÜ YAP  TARAFINDAN DAHA ÖNCEDEN YUKLENMİŞTIR UYARISI GELİYOR.DRM KORUMA HAKKINDA AVEA SİTESİNDE DRM KORUMASINI WİNDOWS MEDİA PLAYER DAN KALDIRILDIGINDA SORUNUN CÖZÜLECEGİ YAZILIYOR. DRM KORUMALI MP3 MÜZİK DİNLEMEK İCİN WİNDOWS MEDİA PLAYER OTOMATİK LİSAN ALIMINI ACIK TUTUN UYARISI VERİYOR. BİR SÜRE DİNLEDİGİM DRM KORUMALI MP3 MÜZİGİ NASIL DİNLERİM AVEA MÜZİK ÜYELİGİM DEVAM ETMEKTEDİR. BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN İYİ CALIŞMALAR

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
beko media center editor mod:9450 3,4ghz 1.RAM 512 EKRAN KARTI

AVEA MÜZİK ÜYESİYİM . WİNDOWS MEDİA PLAYER DA DRM KORUMALI MÜZİKLERİ DİNLEMEK İÇİN NE GEREKİYOR . WMP DA SON SÜRÜMÜ 11 YÜKLEDİM . MÜZİKLERİ BİR SÜRE DİNLEDİM  .DÜN 23.07.2008 MÜZİK DİNLEYEMEDİM .BU PROGRAMINLİSAN SI  MÜ YAP  TARAFINDAN DAHA ÖNCEDEN YUKLENMİŞTIR UYARISI GELİYOR.DRM KORUMA HAKKINDA AVEA SİTESİNDE DRM KORUMASINI WİNDOWS MEDİA PLAYER DAN KALDIRILDIGINDA SORUNUN CÖZÜLECEGİ YAZILIYOR. DRM KORUMALI MP3 MÜZİK DİNLEMEK İCİN WİNDOWS MEDİA PLAYER OTOMATİK LİSAN ALIMINI ACIK TUTUN UYARISI VERİYOR. BİR SÜRE DİNLEDİGİM DRM KORUMALI MP3 MÜZİGİ NASIL DİNLERİM AVEA MÜZİK ÜYELİGİM DEVAM ETMEKTEDİR. BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN İYİ CALIŞMALAR

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.16) Gecko/20080702 Firefox/2.0.0.16

Kapalı Hesap (53751)
24-07-2008, 09:51   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
3,036 mesaj

Windows Media Player'da seçeneklere gelip gizlilik deyip "korumalı dosyaların yenilenmesi gerekip gerekmediğini otomatik denetle"nin yanındaki işareti kaldırın bir bakalım...

Borga-x
24-07-2008, 10:13   |  #3  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

YAda MP3'leri bir CD'ye audıo formatında yazın ve tekrar ripleyerek MP3 yapın boylece DRM koruması ortadan kalkacaktır. Eski DRM korumalı sosyaları silebilirsiniz.

mhe_21_
24-07-2008, 10:19   |  #4  
Yıllanmış Üye
115 mesaj

Yukarıdaki işlemi de yapabilirsin ama benim tavsiyem böyle çetrefilli işleri Media Player de değil de;
1-BS Player
2-Gom Player
3-FLC Player
                İyi günler.

death.machine
13-11-2009, 14:09   |  #5  
Yeni Üye
33 mesaj

drm destektekli müzikleri gom ve gom gibi programcıklar açmaz. denedim çünkü. drm destekli müzikleri ancak mp 10 ve üstü ile winamp 5 ve üstü ile açabilirsiniz. be jetaudio kullanıorum bi ara ondan da dinleyebildim ama uzun bi süre sona oynatmadı. winamp çalıoyor işin özü, zaten media playerı yükseltmek için de windowsun orjinal olması gerekiyor.