drwtsn32 hatası

RuyaMasteR
12-07-2009, 16:39   |  #1  
RuyaMasteR avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
73 mesaj

arkadaşlar benim bilgisayarımda doctor watson32 diye bir hata veriyor neden verdiğini hala bulamadım. Şöyle anlatıyim bilgisayarı açıyorum aradan 1 2 saat rahatça hatasız kullanıyorum ondan sonra çat diye bi uyarı verio drwtsn32.exe hatası diyo ve uygulamaları açmıyor bilgisayara reset atınca düzeliyor ancak 1 2 saat sonra yeniden aynı hatayı veriyor bu hata yüklediğim bir programdan gerçekleşmiş olabilirmi öyleyse programı kaldırınca hatanın gitmesi beklenebilirmi ?? Kurduğum bir programdan sonra başladı zaten böyle bir hata GERBER diye bir program yüklendi bilgisayara ve ondan sonra başım böyle ağrıttı.. yardımlarınızı bekliyorum Formattan başka bir çözüm sunarsanız sevinirm.. :))

ßymemiN
13-07-2009, 11:38   |  #2  
Yıllanmış Üye
210 mesaj

sende demişsin bak gerber diye bişe yükledikten soonra oldu diye bi kaldır o gerberi sonrada güncek ib kis 2009 veya nis 2009 ile tarat pc ni hala sorun varsa sölersin tekar

RuyaMasteR
13-07-2009, 17:54   |  #3  
RuyaMasteR avatarı
OP Üye
73 mesaj

dün itibariyle programı kaldırdım sorun yok şu anda esed nod 32 4.0 versiyonuyla da tarattım birşey çıkmadı ayrıyetten online kaspersky dan da tarattım yine birşey çıkmadı teşekkür ederim.. ;)